با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آموزش کاربردی نرم‌افزار پریماورا PRIMAVERA P6 R16.1

دانلود و خرید کتاب آموزش کاربردی نرم‌افزار پریماورا PRIMAVERA P6 R16.1

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آموزش کاربردی نرم‌افزار پریماورا PRIMAVERA P6 R16.1  نوشته  علیرضا اسد دخت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آموزش کاربردی نرم‌افزار پریماورا PRIMAVERA P6 R16.1

«آموزش کاربردی نرم‌افزار پریماورا PRIMAVERA P6 R16.1» یکی از کتاب‌های آموزشی انتشارات دیباگران تهران است. انتشارات دیباگران تهران، ناشر مجتمع فنی تهران با همكاری اساتید و متخصصان مجرب و زبردست و برخورداری از سرمایه‌های انسانی كارآزموده، كانونی بوجود آورده كه ماحصل آن تالیف و ترجمه هزاران عنوان از كتاب‌هایی است كه می‌تواند نیازهای مختلف علمی كشور از سطح كودک و نوجوان تا دانش‌آموزان، دانشجویان و دیگر مشتاقان جویای علم و دانش را در رشته‌های كامپیوتر و انفورماتیک، كتاب‌‌های آموزشی دوره‌های Windows Server، گرافیک، مالتی مدیا، مدلسازی و سه بعدی، مهارت‌های شغلی، فنی مهندسی و نرم‌افزارهای كاربردی، حسابداری، مدیریت و زبان و کتاب‌های کنکوری مقاطع مختلف رشته‌های مهندسی، فنی و پزشکی مرتفع سازد و چتر حمایت خود را در جهت شكوفایی استعدادها گسترده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۲۷۹۰۷۵۲
۱۳۹۹/۱۱/۰۸

از حسابم پول بابت کتاب پایمان را کم شده،از کافه بازار که خرید نکردم مستقیم ار درگاه الکترونیکی بانک از حساب برداشت شده پرداخت اینترنتی از حساب کم شده، همتون دزد هستید.

Mr MiM
۱۳۹۹/۱۲/۲۱

فایل نمونه مربوط به کتاب راهنمای جامع پریماورا نسخه ۸.۳ مهندس خرمی راد هستش!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۱
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۱۷۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۱