با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماجراهای شرلوک هلمز: جلد ۲

دانلود و خرید کتاب ماجراهای شرلوک هلمز: جلد ۲

۴٫۸ از ۱۶ نظر
۴٫۸ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماجراهای شرلوک هلمز: جلد ۲  نوشته  آرتورکانن دویل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ماجراهای شرلوک هلمز: جلد ۲

سِر آرتور ایگناتیوس کونن دویل (۱۸۵۹ - ۱۹۳۰)، نویسنده و پزشک اسکاتلندی است.

وی شهرت خود را مدیون خلق شخصیت شرلوک هولمز، کارآگاه خصوصی بسیار مشهور، است.

دویل نویسنده پرکاری بود و آثار زیادی دارد. علاوه بر کتاب‌های شرلوک هولمز، تعداد قابل توجهی رمان تاریخی، کتاب تاریخ، از جمله کتاب مفصلی درباره بوئرهای افریقای جنوبی و نیز کتابی دربارهٔ احضار ارواح ( که در اواخر عمر، سخت بدان معتقد شده بود) نوشته است.

کتاب‌های شرلوک هولمز او، که اکنون بیش از خودش شهرت دارند، در ابتدا با بی مهری مواجه شد.

خوانندگان زیادی حاضر به خریدن چنین کتابی نبودند. تا جایی که او برای چاپ «اتود در قرمز لاکی»اش مجبور شد به مجلاتی روی آورد که داستان‌های مختلف و کم فروش را در یک یا چند شماره خود با کاغذهای ارزان قیمت چاپ می‌کردند.

اما پس از آن، رفته رفته بر شهرتش افزوده شد و پس از مدت کمی همان نشریه حاضر به چاپ داستان او در یک کتاب جداگانه شد و این نقطهٔ آغاز مجموعه‌های آرتور کونن دویل بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
سلام
۱۳۹۸/۱۱/۰۸

بهترین کتاب عمرم بوده

گابو
۱۳۹۷/۰۳/۱۶

نسبت به فیلماش به نظرم یکم ساده تره و البته یکم فرق داره ولی در کل خیلی خوبه..

mohammad mahdi
۱۳۹۹/۰۳/۱۹

عالی بود

تارا ملکی«عاشق شرلوک هولمز»
۱۳۹۹/۰۷/۱۹

با توجه به تجربه ای که در زمینه داستان های شرلوک هلمز دارم می توانم بگویم این یکی از بهترین کتاب ها دربین داستان های شرلوک هلمز است

Ali barbar
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

عالی بود ولی گرون

mobina
۱۳۹۶/۰۳/۰۱

ببخشید دوستان. این کتاب مخصوص چه گروه سنّی هستش؟

نه شرقی، نه غربی، انسانی
۱۳۹۵/۰۹/۲۹

شرلوک عشقه.... خواهشا کتابای دیگه شرلوک رو هم بذارید مخصوصا دره وحشت

reza
۱۳۹۴/۱۱/۲۲

بقیه مجموعه هم بزارین

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸)
همه‌ی خون آشام‌ها مردگان از قبر بیرون آمده نیستند. ممکن است یک فرد زنده خون آشام باشد.
چڪاوڪ
. واتسون، تصور کن چنین ماده‌ای اختراع شود و تمام انسان‌های روی زمین بخواهند برای خوشگذرانی، عمر بی‌ارزششان را طولانی‌تر کنند. در آن صورت دنیا به چه گندابی تبدیل خواهد شد؟
بلاتریکس لسترنج
اگر با هم صادق باشیم، همه چیز بهتر پیش خواهد رفت.
چڪاوڪ
. من قبلاً مطلبی درباره یک پیرزن خوانده‌ام که برای دوباره جوان شدن، خون دختران جوان را می‌نوشیده.
بلاتریکس لسترنج
- منشأ اصلی، آقای بنت، عشق بی موقعی است که به سراغ پروفسور آمده و باعث شده فکر کند با جوان‌تر شدن می‌تواند به معشوقش برسد. وقتی شخصی سعی می‌کند برخلاف طبیعت عمل کند، همین‌طور می‌شود. زمانی که انسان‌ها بخواهند از مسیر درست سرنوشت خارج شوند، به درجه حیوانی خود باز می‌گردند.
بلاتریکس لسترنج
همه‌ی خون آشام‌ها مردگان از قبر بیرون آمده نیستند. ممکن است یک فرد زنده خون آشام باشد.
چڪاوڪ
هلمز با عجله اسلحه‌ی او را برداشت و بعد دست دوستم را به دور بدن خود دیدم که مرا به سمت یک صندلی می‌برد. زخمی شدی واتسون؟ به خاطر خدا بگو حالت خوب است. ارزش یک جراحت حتی زخم‌های بیشتری را هم داشت تا میزان محبت و وفاداری‌ای که پشت آن نقاب بی احساس و خونسرد هلمز پنهان شده بود را ببینم. چشمان مصمم و جدی او کم نور و مضطرب شده بود و لب‌های محکمش می‌لرزید. برای اولین و آخرین بار نمایی از یک قلب پر از احساس را در کنار یک مغز بی نظیر دیدم. لذت سالها خدمت ناچیز اما صادقانه‌ام در لحظه آشکار شدن احساسات هلمز به اوج خود رسید. چیزی نیست هلمز، فقط یک خراش ساده است. او با چاقوی جیبی خود شلوارم را پاره کرد و با خوشحالی و آسودگی بلند فریاد زد. حق با توست واتسون. کاملاً سطحی است. زمانی که صورتش را به سمت مجرم که با حالتی گیج بر روی زمین نشسته بود برگرداند از شدت عصبانیت سرخ شده بود. باید خدا را شکر کنی که اتفاق دیگری نیافتاد. اگر واتسون را کشته بودی، زنده از این اتاق بیرون نمی‌رفتی. حالا برای دفاع از خود چه داری بگویی؟
تارا ملکی«عاشق شرلوک هولمز»
ارزش یک جراحت حتی زخم‌های بیشتری را هم داشت تا میزان محبت و وفاداری‌ای که پشت آن نقاب بی احساس و خونسرد هلمز پنهان شده بود را ببینم. چشمان مصمم و جدی او کم نور و مضطرب شده بود و لب‌های محکمش می‌لرزید. برای اولین و آخرین بار نمایی از یک قلب پر از احساس را در کنار یک مغز بی نظیر دیدم. لذت سالها خدمت ناچیز اما صادقانه‌ام در لحظه آشکار شدن احساسات هلمز به اوج خود رسید.
محسن

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۶۲۶۰-۵۰-۱
تعداد صفحات۱۴۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۶۲۶۰-۵۰-۱