با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هفت اشتباهی که والدین خوب مرتکب می‌شوند

دانلود و خرید کتاب هفت اشتباهی که والدین خوب مرتکب می‌شوند

۲٫۴ از ۷ نظر
۲٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هفت اشتباهی که والدین خوب مرتکب می‌شوند  نوشته  لیندا دی‌. فریل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب هفت اشتباهی که والدین خوب مرتکب می‌شوند

جان سی. فریل و همسرش لیندا دی. فریل، روان‌شناس و پزشک هستند. دکتر جان سی فریل متخصص و روان شناس امریکایی است که در زمینه‌های مختلف علم روانشناسی از جمله خانواده درمانی، زوج درمانی و روان درمانی تخصص دارد. او و همسرش مولف هشت کتاب معتبر و پر فروش در سطح جهان هستند. دکتر فریل یکی از اعضای جامعه روانشناسان امریکا و از اساتید دانشکده روانشناسی دانشگاه نوادا است. نویسندگان که به خانواده‌درمانی، زوج‌درمانی و روان‌درمانی انفرادی اشتغال دارند، نخست این هفت اشتباه را به گونه‌ای خواندنی و پر کشش توصیف می‌کنند، سپس رهنمودهایی برای مقابله با آن به دست می‌دهند. اگر در فکر ازدواج و تشکیل خانواده هستید، اگر فرزندان‌تان هنوز وارد مدرسه نشده‌اند یا در مدرسه هستند، اگر همواره در حال مجادله و کشمکش با نوجوانان یاغی و سرکش خود هستید و سرانجام اگر از جمله والدینی هستید که فرزندان بالغ‌شان خانه را ترک کرده‌اند و می‌اندیشید که چگونه رابطه بهتری با آنان برقرار سازید، پاسخ سؤال‌های خود را در این کتاب خواهید یافت. این کتاب به بررسی هفت اشتباه سرنوشت‌سازی می‌پردازد که والدین امروزی مرتکب می‌شوند. این هفت اشتباه که هفت فصل از دوازده فصل این کتاب را شامل می شود، عبارت است از: ۱. لوس بار آوردن کودک ۲. فراموش کردن زندگی زناشویی به دلیل توجه بیش از حد به کودک ۳. وادار کردن فرزند به انجام فعالیت‌های متعدد ۴. نادیده گرفتن زندگی عاطفی و معنوی ۵. بهترین دوست کودک خود بودن ۶. ناکامی در خلق ساختار منظم برای کودک ۷. توقع از کودک برای تحقق بخشیدن رویاهای شما.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
majid raeisi
۱۳۹۶/۰۵/۰۴

👍👌

یاقوت
۱۳۹۵/۰۷/۰۶

کتاب جالبیه ولی متنش روون نیس.انگار مترجم خوبی نداشته.

یاقوت
۱۳۹۵/۰۷/۱۲

هرچی جلوتر میرم به این نتیجه میرسم ک ترجمه اش افتضاحه.چندین جاش طوریه ک اصلا آدم به سختی منظور نویسنده رو متوجه میشه.خدایی نسخه چاپیشم همین جوریه؟چجوری روشون شده اینطوری چاپش کنن

محمد
۱۳۹۵/۰۸/۲۲

عالیه دستتون درد نکنه

آسمان آبی
۱۳۹۴/۰۸/۲۴

سلام چنین کتابهایی را رایگان گذاشته تا بتوان از آنها بهره برد

yazdan
۱۳۹۴/۰۸/۳۰

اگه رایگان بزارید خیلی بهتره

Emad Gheybizadeh
۱۳۹۵/۰۴/۰۸

جون ننتون رایگان کنید.برای سلامتی دست در کاران برای اینکه درآینده ی نه چندان دور اینا رایگان کنند بلند ثلوات...

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۴۱-۶۷۲-۰
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۴۱-۶۷۲-۰