با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پشتکار؛ قدرت مداومت

دانلود و خرید کتاب پشتکار؛ قدرت مداومت

۴٫۶ از ۵ نظر
۴٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پشتکار؛ قدرت مداومت  نوشته  فاطمه باغستانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پشتکار؛ قدرت مداومت

«پشتکار ؛ قدرت مداومت» از مجموعه کتاب‌های بیندیشید و ثروتمند شوید به قلم گرگ‌اس. رید و ترجمه فاطمه باغستانی است. در طول ۱۵۰ سال اخیر، فیلسوفان و اندیشمندان موفقیت اثبات کرده‌اند که باز هم یک ویژگی، شاه کلید تمام موفقیت‌هاست و آن چیزی نیست جز پشتکار. همین پشتکار به جورج گوتالز قدرت داد تا کانال پاناما را پس از چندین بار ناکامی بسازد. همین پشتکار به ادیسون توان داد تا لامپ روشنایی را اختراع کند. همین پشتکار به آبراهام لینکلن انگیزه داد تا علی‌رغم قلبی شکسته، ناکامی‌های کاری و هشت بار شکست در انتخابات، رئیس جمهور امریکا شود. ناپلئون هیل می‌نویسد: یکی از دلایلی که بیشتر انسان‌های موفق تا قبل از چهل‌سالگی به کامیابی نمی‌رسند این است که باید شکست‌ها و ناراستی‌هایی را از روزگار ببینند و بر موانع زیادی فائق آیند و پس از کسب دانش لازم، به ثروت و کامیابی دست یابند. بنابراین تنها کسانی که پشتکار داشته باشند و به‌جای هراسیدن از شکست‌ها، از آن‌ها درس بگیرند، نام خود را در تاریخ ثبت می‌کنند. کتاب پشتکار پر از داستان‌هایی از افرادی چون اسکات شاو است، زنان و مردانی که تسلیم شکست نمی‌شوند. این کتاب بسیار جذاب است و به سبک دیگر کتاب‌های مؤسسه ناپلئون هیل نوشته شده است. این کتاب همان سادگی، جذابیت و مثبت‌اندیشی را در خود دارد و با بیان داستان‌هایی از مردمانی که به بهترین شکل جهان ما را تغییر دادند، بینشی عمیق به ما می‌دهد. این افراد رهبرانی هستند که مسیری به‌سوی کامیابی باز کردند که ما نیز می‌توانیم دنبال کنیم. شاید اهداف ما با هدف‌های آن‌ها متفاوت باشد و یا شکست‌های آن‌ها هیچ شباهتی به ناکامی‌های ما نداشته باشد اما روایت زندگی آن‌ها، الهام‌بخش ماست تا جاده‌ای نو به‌سوی کامیابی و دستاوردهای شخصی بسازیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Zahra🌿
۱۳۹۷/۱۲/۰۹

کتاب متوسطی بود.ترجمه روان بود.حالت داستانی داره.

mahanzarif
۱۳۹۷/۱۲/۲۶

واقعا کتاب بینظیر و آموزنده ای هست.خیلی از نکاتشو در کتابهای مشابه پیدا نمیکنید.ترجمه هم روان و قابل فهمه

کیارش
۱۳۹۹/۰۱/۲۶

کتابی عالی با ترجمه فوق‌العا‌ده روان خانم باغستانی. قطعا توصیه ‌می‌کنم.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۹)
همیشه به یاد داشته باشید: «تسلیم‌شونده، هرگز برنده نمی‌شود و برنده هرگز تسلیم نمی‌گردد».
majid
بدانید که شما لیاقت هر آنچه می‌خواهید را دارید. اگر این حقیقت را هرگز فراموش نکنید، در مسیر درستی گام خواهید برداشت.
majid
دهد. انسان‌ها تنها موجوداتی هستند که می‌توانند در سطوح بالا تصمیم بگیرند. فرایند تصمیم‌گیری‌های منطقی و عاقلانه، قدرتی است که تنها به انسان داده شده است. همیشه به یاد داشته باشید که بدترین تصمیم این است که هیچ تصمیمی نگیرید.
majid
وقتی صحبت از پشتکار می‌شود، باید ماهیچه ذهنی را تمرین دهیم و قوی سازیم.
Naemeh Soleimani
ناپلئون هیل می‌نویسد: یکی از دلایلی که بیشتر انسان‌های موفق تا قبل از چهل‌سالگی به کامیابی نمی‌رسند این است که باید شکست‌ها و ناراستی‌هایی را از روزگار ببینند و بر موانع زیادی فائق آیند و پس از کسب دانش لازم، به ثروت و کامیابی دست یابند. بنابراین تنها کسانی که پشتکار داشته باشند و به‌جای هراسیدن از شکست‌ها، از آن‌ها درس بگیرند، نام خود را در تاریخ ثبت می‌کنند.
احمد زرگانی
هر چیزی که مردم آن را مشکل می‌نامند برای من یک چالش است. مشکل یک مانع غیرقابل تحمل است اما چالش، فرصتی برای یافتن یک راه‌حل است. از همه مهم‌تر این است که شما در پس چالش‌ها، موهبتی پیدا می‌کنید.
Naemeh Soleimani
خودت را بهترین کسی بدان که می‌تواند از پس هدفش برآید. تصویری از موفقیت خویش را در ذهنت مجسم کن. هدف خود را متصور شو و تا آخرین جزئیات آن را در ذهن خویش بپرور و از قبل پیروزی‌ات را جشن بگیر. این‌گونه است که از پس لحظات دشوار برخواهی آمد.
Naemeh Soleimani
در طول ۱۵۰ سال اخیر، فیلسوفان و اندیشمندان موفقیت اثبات کرده‌اند که باز هم یک ویژگی، شاه کلید تمام موفقیت‌هاست و آن چیزی نیست جز پشتکار. همین پشتکار به جورج گوتالز قدرت داد تا کانال پاناما را پس از چندین بار ناکامی بسازد. همین پشتکار به ادیسون توان داد تا لامپ روشنایی را اختراع کند. همین پشتکار به آبراهام لینکلن انگیزه داد تا علی‌رغم قلبی شکسته، ناکامی‌های کاری و هشت بار شکست در انتخابات، رئیس جمهور امریکا شود.
احمد زرگانی
«بیشتر مردمان بزرگ، اصلی‌ترین موفقیت خود را یک مرحله پس از شکست به‌دست آورده‌اند»
book123

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۹
تعداد صفحات۱۸۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۹