با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چقدر با همسرتان تفاهم دارید؟

دانلود و خرید کتاب چقدر با همسرتان تفاهم دارید؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چقدر با همسرتان تفاهم دارید؟  نوشته  آلن پیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چقدر با همسرتان تفاهم دارید؟

همسرتان به‌راستی شما را چقدر می‌شناسد؟ آیا همسرتان شنوینده خوبی است؟ کدام قابلیت‌های همسرتان را تحسین می‌کنید و در انجام چه کارهایی از شما بهتر عمل می‌کند؟ چنین به نظر می‌رسد که مردها و زن‌ها با تفاوت‌ها و اختلافات بسیار زیادی که باهم دارند نمی‌توانند با یکدیگر زندگی کنند اما دو جنس مخالف با وجود تمام مشکلاتی که با هم دارند، نمی‌توانند از یکدیگر چشم‌پوشی کنند. لازم نیست رابطه و ازدواج شما به میدان نبرد و صحنه زدو‌خورد تبدیل شود. این کتاب را مطالعه کنید تا دریابید آیا بهتر است تنها باشید یا می‌توانید همسر خود را بیشتر و بهتر درک کنید. آزمون‌های استانداردشده‌ای که در این کتاب آمده این فرصت را در اختیار شما و همسرتان قرار خواهد داد تا یکدیگر را بسنجید و میزان تفاهم خود را ارزیابی کنید. نتایج مطالعه این کتاب به‌راستی شما را شگفت‌زده خواهد کرد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
مردها معمولاً از حضور یکدیگر بسیار لذت می‌برند؛ اما نیازی نمی‌بینند این حقیقت را به‌طرز گفتاری – کلامی و با استفاده از واژه‌ها بیان کنند. این در حالی است که اگر زن‌ها کنار یکدیگر بنشینند ولی اصلاً با هم صحبت نکنند نشانه‌ای از بروز مشکل ارتباطی و جدی میان آن‌هاست.
علاقه مند کتاب
ماسک سردی، بی‌توجهی و بی‌احساسی که اغلب مردها هنگام شنونده بودن بر چهره می‌زنند به آنان امکان می‌دهد تا احساس کنند که کنترل اوضاع را هنوز در دست دارند؛ ولی به این معنا نیست که مردها هنگام شنیدن حرف‌های دیگران هیچ احساس و عاطفه‌ای ندارند.
علاقه مند کتاب

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۱
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۱