با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۲ گام تا موفقیت نهایی

دانلود و خرید کتاب ۱۲ گام تا موفقیت نهایی

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۲ گام تا موفقیت نهایی  نوشته  محمد سیدا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ۱۲ گام تا موفقیت نهایی

به‌یقین هر کدام از شما در زمان‌هایی از زندگی، مخصوصاً زمان‌هایی که ناامید بوده‌اید یا احساس شکست می‌کردید از خود پرسیده‌اید: «واقعاً چیزی به نام موفقیت وجود دارد؟ اگر دارد، برای موفق بودن چه چیزی لازم است؟ چه باید کرد؟» اگر ما ندانیم موفقیت چیست و در کجا پیدا می‌شود، به دنبال مسائل و چیزهایی می‌رویم که وجود خارجی ندارند یا حقیقتی در آن‌ها نیست و معمولاً نتیجه‌ای جز اتلاف وقت و انرژی ندارند. وقتی به‌معنای موفقیت فکر می‌کنیم، در حقیقت به هزاران سؤال فکر می‌کنیم. آیا واقعاً راه‌هایی برای ایجاد یک زندگی شاد و پر از موفقیت وجود دارد؟ - اگر وجود دارند، آن راه‌ها کدام است؟ - آیا من شرایطی را که برای موفق بودن لازم است دارم؟ و ... . در کتاب «۱۲ گام تا موفقیت نهایی» دربارهٔ نگرش‌ها و راه‌های موفق شدن به تفصیل صحبت شده است تا شما به‌راحتی موفقیت واقعی را برای خودتان معنا کنید و زندگی‌تان را با آن درآمیزید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Saman
۱۳۹۸/۰۹/۰۶

کتاب بدی نیست من نسخه چاپیش روخوندم تعداد صفحاتش زیادنیس و سریع میشه خوندش و یه جوایی کلی گویی کرده توی کتاب درکل ارزش یبار خوندنو داره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۴
تعداد صفحات۸۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۴