با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
صنایع آینده؛ واکاوی فناوری و بازارهای پررونق دو دهه‌ی آینده

دانلود و خرید کتاب صنایع آینده؛ واکاوی فناوری و بازارهای پررونق دو دهه‌ی آینده

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صنایع آینده؛ واکاوی فناوری و بازارهای پررونق دو دهه‌ی آینده  نوشته  الک راس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب صنایع آینده؛ واکاوی فناوری و بازارهای پررونق دو دهه‌ی آینده

کتاب «صنایع آینده» با هدف آشنایی با پیامدهای رشد پرشتاب تکنولوژی و فناوری نگاشته شده است. آشنایی با پیامدهای این پدیده برای آینده‌ جامعه بشری و در یک کلام، بیم‌ها و امیدهای فناوری در زندگی فردی و شغلی می‌تواند ما را در سازگاری بهتر با آن یاری کند. الک راس که سال‌ها به مطالعه رویکردهای نوین فناوری در ابعاد کلان و راهبردی پرداخته، در این کتاب نمونه‌های موردی متعدد و چشم‌اندازی را که می‌توان بر اساس روند سریع رشد تکنولوژی در آینده متصور بود، برای خواننده به تصویر کشیده است. کسب و کارهایی که در این رقابت ظالمانه از قافله تغییر جا بمانند، به سوی بحران و خارج شدن از گردونه رقابت کشانیده خواهند شد. راس در این کتاب با تکیه بر مطالعه‌ای چند ساله تصویری از صنایع آینده را پیش روی ما قرار خواهد داد. مطالعه این کتاب برای همه فعالان حوزه‌های مختلف کسب‌وکار، سرمایه‌گذاران، سیاست‌گذاران حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی و هر شهروندی که می‌خواهد تصویری بهتر از آینده اقتصادی، فنی و اجتماعی جهان در دو دهه آینده بیابد، سودمند خواهد بود. فصل‌های این کتاب از این قرارند: فصل اول: ربات‌ها در راهند؛ فصل دوم: وقتی انسان قابل برنامه‌ریزی می‌شود؛ فصل سوم: مجازی‌سازی پول، بازار و اعتماد؛ فصل چهارم: امنیت سایبری؛ فصل پنجم: داده: ماده خام عصر اطلاعات؛ فصل ششم: جغرافیای بازارهای آینده؛ فصل هفتم:مهم‌ترین وظیفه ما در آینده.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سعید عبدی
۱۳۹۹/۱۰/۲۳

شناخت مسیری که جهان در پیش گرفته ، برای کسب و کار ها خیلی مهمه که این کتاب دقیقا به همین موضوع پرداخته ، این کتاب صرفا برای کسب اطلاعات بیشتر راجب آینده جهان هستش

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۱۳
شابکundefined
تعداد صفحات۳۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۱۳