خالی‌ شدن از احساسات منفی
۴٫۳از ۲۶۶ نظر

دانلود کتاب صوتی خالی‌ شدن از احساسات منفی

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۳از ۲۶۶ نظر
۴٫۳از ۲۶۶ نظر
۴٫۳از ۲۶۶ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خالی‌ شدن از احساسات منفی

کتاب صوتی خالی‌ شدن از احساسات منفی، اثر دیگری از کشیش خنده‌رو، جول اوستین است. او در این کتاب از راه و روش شناخت و غلبه بر احساسات منفی سخن می‌گوید. 

نسخه‌ی صوتی کتاب خالی‌ شدن از احساسات منفی را می‌توانید با صدای دلنشین مهبد قناعت‌پیشه، بشنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی خالی‌ شدن از احساسات منفی

جول اوستین در کتاب صوتی خالی شدن از احساسات منفی، از راه و روش‌هایی گفته است که برای غلبه بر احساسات منفی باید به آن‌ها فکر کرد. اگر هر فردی در طول مدت زندگی خود، با احساسات منفی زیادی سر و کله بزند، کم‌کم فشار بسیاری را روی خودش احساس می‌کند. این فشار باعث پایین آمدن عملکرد و بازدهی او می‌شود. بنابراین همه‌ی انسان‌ها باید بیاموزند که چطور می‌توانند بر احساسات منفی، مانند خشم، غم، حسادت، ناامیدی و بدبینی غلبه کنند. 

جول اوستین در کتاب صوتی خالی شدن از احساسات منفی، می‌گوید برای غلبه بر چنین احساساتی ابتدا لازم است آن‌ها را بشناسیم. بعد از آن باید موقعیت‌هایی را شناسایی کنیم که ممکن است عامل به وجود آمدن احساسات منفی در ما باشند. کناره‌گیری از موقعیت‌ها و فضاهایی تنش‌زا و ایجاد کننده‌ی استرس یکی از روش‌هایی است که جول اوستین ارائه می‌دهد. در کنار این به ارائه‌ی راهکارهای دیگری هم می‌پردازد.

کتاب صوتی خالی شدن از احساسات منفی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

گوش دادن به کتاب صوتی خالی شدن از احساسات منفی برای همه‌ی افرادی که درگیر چنین احساساتی هستند، بسیار دلچسب و سودمند است.

درباره‌ی جول اوستین

جول اوستین با نام کامل جول اسکات اوستین در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است. او یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست.

خطابه‌های تلویزیونی جول اوستین توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می‌شود.

او نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز است. مردم جهان او را با نام مستعار کشیش خنده رو می‌شناسند.

جملاتی از کتاب صوتی خالی شدن از احساسات منفی

حضرت داود به قصر شاه رفت و با ایمان کامل به شاه خدمت کرد. وقتی شاه مریض شد، چنگ می‌نواخت تا حالش بهتر شود. در عوض شاه تلاش کرد تا او را بکشد. شاه به داود حسودی می‌کرد و در صحرا او را تعقیب کرد و زندگی داود را به شدت سخت کرد. داود می‌توانست بدخلق بشود، بگوید که که «چه فایده‌ای دارد؟ عالم و همه‌ی آدم بر علیه من هستند!»

ولی در عوض قلبش را خالص نگه داشت. احساس ترحم بر خود را بیرون کرد. مثل داود، همه‌ی ما ناخالصی داریم. عفونت‌هایی که ایجاد می‌شوند، آدم‌هایی که برعلیه ما هستند. برنامه‌هایی که با مشکل مواجه می‌شوند.

خیلی ساده ممکن است گرفتار این تفکر بشویم که چرا این اتفاق افتاد اما اینها جز زندگی است....

آیا ممکن است خداوند در تلاش باشد تا شما را از چیز‌های خوب پر کند، ولی جای خالی پیدا نکند؟ اگر شما ذهن و قلب خود را با افکار منفی‌نگرانه پر کرده باشید. نمی‌توانید از لطف بی‌دریغ خدا بهره‌مند شوید. 

Ali Alirezaei
۱۳۹۹/۰۷/۲۴

از نظر محتوا چیز جدیدی برای گفتن نداره اما گوش کردن بهش باعث میشه احساس بهتری داشته باشید در کل خوبه

sh.m
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

عالی بود و گوینده خیلی پرانرژیه👌🏻

mina
۱۳۹۹/۰۷/۱۷

کتاب خوبیه حرف های خوبی می نه ولی همش حرفایی تکراری و کلیشه ای 😕

کاربرح ر مختاری ۲۳۳۵۸۰۱
۱۳۹۹/۰۷/۱۶

عالیه واقعا.

محمد مهدی
۱۳۹۹/۰۷/۱۱

عالی بسیار خوب و آرامش بخش😎😎😎❤

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است