با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کاربرد فن‌آوری در مقیاس نانو در صنعت اتومبیل اثر مرتضی امرونی

دانلود و خرید کتاب کاربرد فن‌آوری در مقیاس نانو در صنعت اتومبیل

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کاربرد فن‌آوری در مقیاس نانو در صنعت اتومبیل  نوشته  مرتضی امرونی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کاربرد فن‌آوری در مقیاس نانو در صنعت اتومبیل

امروزه با جرات می‌توان گفت که نانو تکنولوژی علم فرداست. در این عصر کشورهای قدرتمند همیشه از لحاظ علمی مقایسه می‌شوند. برای مثال به عقیده بسیاری پیروزی آمریکا در جنگ جهانی دوم به علت تحقیقات انیشتن و بمب اتم است. نانو تکنولوژی، توانمندی تولید مواد، ابزاها و سیستم های جدید با در دست گرفتن کنترل در سطح مولکولی و اتمی و استفاده از خواصی است که در آن سطوح ظاهر می‌شود.گستردگی علوم و تکنولوژی نانو موجب تعریف کاربردهای بسیار زیادی در عرصه‌های مختلف علمی و صنعتی شده است. از آنجایی که نانو تکنولوژی به عنوان انقلابی در شرف وقوع آینده اقتصادی کشورها و جایگاه آنها در جهان را تحت تاثیر جدی قرار خواهد داد. بسیاری از کشورهای پیشرفته و در حال پیشرفت، برنامه‌هایی را برای پشتیبانی از فعالیت تحقیقاتی و صنعتی نانو تکنولوژی در دست تدوین و اجرا دارند. شواهد موجود نشان می‌دهند که درصد بالایی از بازارهای محصولات مختلف، متکی بر نانو تکنولوژی خواهد بود و به همین دلیل دولت‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک به دنبال کسب جایگاهی برای خود در این بازاها هستند. حجم بازار محصولات نانو تکنولوژی در سال ۲۰۱۰ میلادی بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد دلار شده است. با توجه به اینکه سهم هر کشور یا بنگاه در زمان شکل‌گیری یک بازار تثبیت می‌شود، زمان سرمایه گذاری برای رسیدن به جایگاه مناسب، همین امروز است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
شاپوریا
۱۳۹۶/۱۰/۲۴

میشه این جور کتاب های خوب رو هم رایگان بزارید این جور کتاب ها به درد اون بنده خدای مخترع یا کسی که میخواد اطلاعات جمع کنه میخوره با این که عمومی هست و زیاد تخصصی نیست ولی برای شروع

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۸۳۰-۳۳-۲
تعداد صفحات۲۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۸۳۰-۳۳-۲