با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اشتباه اردک برگرفته از کلیله و دمنه

دانلود و خرید کتاب اشتباه اردک برگرفته از کلیله و دمنه

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اشتباه اردک برگرفته از کلیله و دمنه  نوشته  اکبر احمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اشتباه اردک برگرفته از کلیله و دمنه

کتاب اشتباه اردک داستانی زیبا و آموزنده از کلیله و دمنه است که به صورت ساده ای بازنویسی و تصویرگری شده است. بچه های عزیز، در این دنیای بزرگ چیزهای زیادی هست که ما نمی دانیم و باید تلاش کنیم تا آنها را بیاموزیم. بنابراین اگر کسی چیزی را نمی داند عیبی ندارد ولی باید به دنبال یادگیری آن باشد. یکی از راه های مهم یادگیری پرسیدن از افراد آگاه و با تجربه است. شما در این داستان می خوانید که: در بیشه ای اردک جوان و تنهایی نزدیک برکه ای زندگی می کند. روزی اردک کم تجربه دلش ماهی می خواهد و به کنار برکه می رود ولی چون قبلا کسی به او ماهی را نشان نداده و ماهیگیری به او یاد نداده است موفق به این کار نمی شود. اردک جوان برای آموختن ماهیگیری به سراغ یک مرغابی پیر و با تجربه می رود. مرغابی اشتباه اردک را به او می گوید و او را راهنمایی می کند. ولی آیا فکر می کنید بالاخره اردک موفق به ماهیگیری می شود؟ چرا؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
🔥army girl🔥
۱۳۹۹/۱۱/۰۱

عالی آموزنده بود من بیشتر کتاب های کلیه و دمنه رو خوندم شما هم حتما بخونید چون کلی پند های با ارزش ادم یاد میگیره😘

مانیا
۱۳۹۹/۰۹/۰۷

قشنگ بود اما خب نه خیلی ولی بسیار آموزنده بود جمله اون پرنده جالب بود که اشتباه بار دوم پشیمانی می اورد! بسیار زیبا بود این جمله در همین جمله بسیاز چیز می شود اموخت

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۰۱
شابک۷- ۵۰۲۷- ۰۴ – ۹۶۴ - ۹۷۸
تعداد صفحات۳۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۰۱
شابک۷- ۵۰۲۷- ۰۴ – ۹۶۴ - ۹۷۸