با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
توقف‌ناپذیر

دانلود کتاب توقف‌ناپذیر

۴٫۴ از ۴۱ نظر
۴٫۴ از ۴۱ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهخرید نسخه‌ی چاپی از نشر گلگشتدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب توقف‌ناپذیر

«توقف‌ناپذیر» داستان زندگی شخصی و حرفه‌ای ماریا شاراپووا (- ۱۹۸۷)، تنیسور مشهور روس است.

ماریا در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۰۵رتبهٔ اول بین تنیس بازان زن دنیا را کسب کرد. او در سال ۲۰۰۸با کنار زدن رقبایی مثل ژوستین انه و آنا ایوانوویچ قهرمان اولین گرند اسلم سال یعنی مسابقات آزاد استرالیا شد. او جزو ده تنیس باز جهان است که توانسته هر ۴ گرند اسلم ویمبلدون ۲۰۰۴، آزاد امریکا۲۰۰۶، آزاد استرالیا ۲۰۰۸ و آزاد فرانسه ۲۰۱۲ فتح کند همچنین او برای اولین بار درالمپیک ۲۰۱۲ شرکت کرد و برنده مدال نقره شد.

شاراپووا ۸ فینال گرند اسلم دارد که در ۴ فینال بازنده شده‌است و جزو ۳۰ تنیس باز برتر جهان در طول تاریخ است. ماریا شاراپووا کاری را انجام داد که تا قبل از او هیچ یک از بانوان ورزشکار شوروی سابق و یا روسیه موفق به انجام آن نشده بودند. او در صدر جدول رتبه‌بندی انجمن تنیس زنان جهان قرار گرفت و بیشترین دست‌مزدها را در بین زنان ورزشکار دریافت کرد.

او در بخشی از مقدمه کتابش می‌نویسد:

گاهی اوقات از خودم می‌پرسم: چرا کتاب نوشتم؟

یک دلیلِ آن گفتن داستانم است، و دلیل دوم درک آن. کودکی‌ام از جهات زیادی اسرارآمیز است، حتی برای خودم. همیشه سوالات تکراری از من پرسیده شده است: چطور به این جا رسیدم؟ چطور این کار را انجام دادم؟ چه چیزی درست بود و چه چیزی غلط؟ همان‌طور که گفتم، به یک چیز شهرت دارم، سرسختی، توانایی ادامه دادن در شرایط بد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۸)
کاربر ۱۵۵۲۹۶۳
۱۳۹۹/۰۷/۲۸

کتابی بسیار زیبا تاثیر گذار و عالی. از خوندن کتاب سیر نمیشی.اگر عاشق بازی تنیس باشی فوق العاده لذت میبری

محمد علی
۱۳۹۹/۰۶/۱۵

خیلی کتاب خوبیه و آدم می‌فهمه پشت هر موفقیتی چقدر سختی و لحظات ناامید کننده وجود داره.

MEHR
۱۳۹۹/۰۶/۰۴

کتابی عالی 👌شخصیت ماریا درست مثل خودش زیباست. بهم کلی ایده داد که زندگی ام را بهتر کنم. ترجمه هم خوب بود ولی متاسفانه غلط املایی زیاد داشت.

solo
۱۳۹۹/۰۵/۲۳

اگر به کتاب های زندگی نامه و انگیزشی علاقه مند هستید پیشنهاد می کنم این کتاب رو حتما بخونید‌. قلم نویسنده بسیار جذاب و گیرا هست، و روند ماجرا و اتفاقات آن برای مخاطب اصلا خسته و کسل کننده نیست.

- بیشتر
فرزانه
۱۳۹۹/۰۴/۲۰

کتاب توقف ناپذیر به شدت آدم رو پاگیر میکنه و حس رقابت و تلاش رو بیدار میکنه.حس خستگی ناپذیری ‌....من عاشق این کتاب شدم.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۰۶)
بازیکنانی که ۵ دقیقه بیشتر از بقیه تمرین می‌کنند، آن‌هایی که تا دیر وقت زیر باد و باران کار می‌کنند برنده می‌شوند. استعداد من این بود. نه قدرت و نه سرعت، استقامت بزرگترین استعداد من بود. هرگز خسته نمی‌شدم.
ehsan27
می‌دانید که ایتالیایی‌ها چه می‌گویند: مردم نقشه می‌کشند، خدا لبخند می‌زند.
marya
من را از روی پیروزی‌هایم قضاوت نکنید، از روی تعداد دفعاتی که زمین خوردم و دوباره بلند شده‌ام قضاوت کنید.
محبوبه مرادی
وقتی قهرمان گرنداسلم می‌شوید همه می‌خواهند با شما باشند، اما سوال این جاست وقتی همهٔ دنیا مقابل‌تان قرار می‌گیرید چه کسی کنارتان می‌ماند؟
Dexter
اول از همه باید به شغلی که در آن هستم احترام بگذارد و آن را درک کند. و باید اهداف خودش را در زندگی داشته باشد. باید این قدر افتاده باشد که اگر میلیون‌ها دلار پول هم داشته باشد نفهمید. باید شوخ طبع باشد چون عاشق خندیدنم. باید جذاب، با توجه و شیرین باشد. باید دربارهٔ چیزهایی مانند گفتن حقیقت به من روشن‌فکر باشد، چون از کسانی که راز دارند متنفرم. و مهمتر از همه باید به خاطر کسی که درونم هستم عاشقم باشد نه شخصیت بیرونی‌ام. اما با این حال از پسرهای بد خوشم می‌آید، حتی با این وجود که می‌دانم دردسر کامل هستند.
بلاتریکس لسترنج
. همه در زمان پیروزی و وقتی همه چیز طبق نقشه پیش می‌رود آرام و خونسرد هستند. اما با چند شکست پیاپی چطور کنار می‌آیید؟ سوال بزرگ این جاست، این چیزی است که حرفه‌ای‌ها را از رویاپردازها جدا می‌کند.
بلاتریکس لسترنج
چه چیزی بازیکنان خوب را از بازیکنان بزرگ جدا می‌کند؟ بازیکنان خوب وقتی همه چیز خوب پیش می‌رود پیروز می‌شوند. بازیکنان بزرگ وقتی پیروز می‌شوند که هیچ چیز خوب کار نمی‌کند، حتی وقتی بازی زشت است، حتی وقتی فوق العاده بازی نمی‌کنند. چون هیچ کس نمی‌تواند هر روز فوق‌العاده باشد. سوال این جاست آیا می‌توانید در روزی که همه چیز زشت است و احساس یک سطل آشغال را دارید پیروز شوید؟
fzvakili
اگر می‌خواهید شکست نخورید باید روی لحظهٔ ضربه زدن تمرکز کنید، اما اگر می‌خواهید پیروز شوید باید بیست ثانیه بعد از ضربه را هم ببینید.
Shirin Rassam
هر روز صبح قبل از طلوع خورشید بیدار می‌شدیم
بلاتریکس لسترنج
خب، می‌دانید که ایتالیایی‌ها چه می‌گویند: مردم نقشه می‌کشند، خدا لبخند می‌زند.
بلاتریکس لسترنج

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۹۴۶-۵۹۴۸-۰۵-۲
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۹۴۶-۵۹۴۸-۰۵-۲