با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
من محکوم استادی‌ توام؛ نامه‌هایی به مرتضی ممیز

دانلود و خرید کتاب من محکوم استادی‌ توام؛ نامه‌هایی به مرتضی ممیز

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب من محکوم استادی‌ توام؛ نامه‌هایی به مرتضی ممیز  نوشته  رویا بیژنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب من محکوم استادی‌ توام؛ نامه‌هایی به مرتضی ممیز

«مرتضی ممیز» پدر طراحی‌گرافیک و تصویرسازی ایران است. ممیز، تحصیلات خود را در رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا‌ی دانشگاه تهران شروع کرد و در ادامه به مدرسه عالی هنرهای تزئینیِ پاریس رفت. در سال ۱۳۴۸ به ایران برگشت و پیشنهاد ایجاد رشته گرافیک را به دانشکده هنرهای زیبا ارائه کرد، خود نیز به تدریس این رشته در دانشگاه تهران پرداخت. مرتضی ممیز، در دوران دانشجویی هم‌دوره‌ی هنرمندانی مانند سهراب سپهری‌، پرویز کلانتری و ژازه طباطبائی بود. کتاب «من محکوم استادی‌ توام» نامه‌هایی است از زبان یکی از دانشجویانش «رویا بیژنی». خاطراتی از کلاس‌های تصویر‌سازی و گرافیک با استاد مرتضی ممیز، که به شناخت بیشتر پدر طراحی گرافیک ایران کمک می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سمانه
۱۳۹۹/۰۱/۱۰

کتاب تا حدِ زیادی احساساتِ خودم رو زنده کرد. استادهای خوبی که برای یادگرفتنمون خیلی تلاش‌ها کردن و ما بعدها فهمیدیم هر چه می‌دونیم بخاطر تلاش‌های اون‌هاست. قلمِ خانم بیژنی رو دوست داشتم. امیدوارم به موفقیتی که می‌خواستن رسیده باشن❤

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۶۰۰-۱‬‬
تعداد صفحات۵۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۶۰۰-۱‬‬