با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۲۵ اصل حیاتی موفقیت

دانلود و خرید کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت

۴٫۹ از ۱۵ نظر
۴٫۹ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت  نوشته  جک کنفیلد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت

«۲۵ اصل حیاتی موفقیت» جک کنفیلد، ۲۵ اصل موثر در موفقیت را برشمرده‌است. در این اثر ابتدا لزوم پذیرش صد درصدی مسئولیت در زندگی و نتایج آن را مرور خواهیدکرد، سپس یاد خواهید گرفت که چطور هدف زندگی، آرزوها و آنچه را که واقعاً می‌خواهید، تبیین کنید. بعد خواهیم دید که چگونه می‌توانید باوری تزلزل ناپذیر نسبت به خودتان و رویاهایتان ایجاد کنید. آن وقت به شما کمک خواهیم کرد که رویایتان را به مجموعه‌ای از هدف‌های عینی و یک نقشه اجرایی برای دستیابی به آنها تبدیل کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
پریسا
۱۳۹۸/۰۱/۱۲

کتاب خوبیه و ارزش خوندن داره ولی یه قسمتهاییش خیلی تکراری شده و زیاده گویی کرده

داکی
۱۳۹۹/۰۵/۲۸

یکی از بهترین کتاب های موفقیت

کاربر ۲۳۷۷۹۷۸
۱۳۹۹/۱۲/۰۸

براستی هر کسی که می‌خواهد تغییر مثبتی در زندگی داشته باشد این کتاب راباید بخواند

S.Abolqasem
۱۳۹۸/۱۰/۲۹

عالیه

Ghorbani
۱۳۹۹/۰۱/۳۰

اولین و بهترین کتابی که از طاقچه خوندم خیلی انگیزه و انرژی گرفتم ، فوق العاده بود کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت برای هر شخصی در هر جایگاهی مفید و‌اثر بخشه.

محمد حسین
۱۳۹۷/۰۶/۱۷

بهترین کتاب

reader
۱۳۹۷/۰۵/۰۴

من نسخه چاپی این کتاب رو مطالعه کردم. با روشن کردن و شکافتن تک تک اصولی که باید برای موفق شدن در زمینه دلخواهتون رعایت کنید میتونه در موفقیت شما نقش بسیاری داشته باشه.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۴)
قانون ۶۰.۴۰.۱۸ دکتر دانیل ایمن Daniel Amen را خیلی دوست دارم! وقتی هیجده سال‌تان است نگرانید که دیگران راجع‌به شما چه فکری می‌کنند. در چهل سالگی پشیزی برای نظر دیگران ارزش قائل نمی‌شوید و در شصت سالگی تازه متوجه می‌شوید که اصلاً هیچ‌کس به شما فکر نمی‌کرده است!
بهار تی تی
دیوانگی این‌گونه تعریف می‌شود: تکرار همان رفتار همیشگی، و انتظار نتیجه متفاوت داشتن! این کار شدنی نیست. اگر معتاد به سیگار باشید و هم‌چنان ادامه دهید، اوضاع بهتر نخواهد شد. در مورد رفتارهای دیگر هم عیناً همین‌طور است.
arash
صبور باشید و استقامت به خرج دهید. تسلیم نشوید. سرانجام پیروز خواهید شد. این اصول همیشه کارسازند.
Sajjad Nikmoradi
بیست دقیقه تخیل و تمرکز، بیست دقیقه نرمش و بیست دقیقه مطالعه کتاب‌های الهام‌بخش و آموزنده فکرش را بکنید که با اجرای روزانه چنین کاری، چطور زندگی‌تان زیرورو خواهد شد.
Amir
موفقیت به زمان، تلاش، پشتکار و صبر نیاز دارد.
مندوستدارکتابم
مسئولیت کامل زندگی‌تان را بپذیرید شخصاً باید مسئولیت خود را بپذیرید. نمی‌شود شرایط، فصل‌های سال و یا مسیر باد را عوض کرد، اما خودتان را که می‌توانید تغییر دهید!
مندوستدارکتابم
زندگی مثل قفل‌های رمزدار می‌ماند. باید رقم‌های صحیح و ترتیب درست آنها را پیدا کرد. آن وقت هر چه که بخواهید، به دست می‌آورید
Mehdi
افکار منفی‌تان را کنار بگذارید و مثبت فکر کنید. رویاهای‌تان را عوض کنید. عادات خود را تغییر دهید. مطالبی را که می‌خوانید عوض کنید. دوستانتان و یا شیوه صحبت کردن‌تان را تغییر دهید. اگر کاری را که همیشه می‌کرده‌اید ادامه دهید، همان نتیجه همیشگی را به دست خواهید آورد.
Amir
بدگمانی در جهت عکس! من همیشه برعکس یک آدم بدگمان عمل کرده‌ام. طوری رفتار می‌کنم که انگار همه نقشه کشیده‌اند تا به خوشبختی من کمک کنند! استن دیل Stan Dale، بنیان‌گذار مؤسسه آگاهی بشر و نویسنده کتاب خیال‌پردازی و ارمغان آزادی
بهار تی تی
هر تغییری به تلاش مداوم نیاز دارد تا بتوان بر مقاومت‌های چندین ساله درونی و بیرونی غلبه کرد
مندوستدارکتابم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۹/۰۷
شابکundefined
تعداد صفحات۳۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۹/۰۷