با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گنج‌های درون

دانلود و خرید کتاب گنج‌های درون

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گنج‌های درون  نوشته  علی علی پناهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گنج‌های درون

هفت‌ گنج در وجود شما نهفته‌اند. هفت گنج ارزشمند که شاید هنوز نتوانسته‌باشید آنها را در خود پیدا کنید. اگر این گنج‌ها را آشکار کنید، آن‌چنان خواهند درخشید که شخصیت شما همچون چراغی جهان را روشن خواهد ساخت. با کمک «گنج های درون» دکتر جان اف دمارتینی، سفر خود را برای خودشناسی و خودسازی آغاز کنید. خطرها را پشت سر بگذارید و گنج وجود خود را شکوفا کنید: بعد از گفتگو با افراد بی‌شمار در همایش‌ها و مشاوره‌های خصوصی، متوجه نکته جالبی شدم: هر انسانی بسیار بزرگ‌تر از آن است که فکر می‌کند و در هر بُرهه‌ای از زمان خود را نشان می‌دهد. به عبارت دیگر، هر انسان خصوصیات فردی و گنجینه‌های شخصی ارزشمندی دارد؛ اما این نکته که عظمت وجود انسان زیر انواع توهمات دفن می‌شود و مانند کوه یخ در زیر آب پنهان می‌ماند، یکی از خصوصیت‌های بارز انسان است؛ گرچه ضمیر و فطرت ما دائم به ما پیام می‌دهد و از ما دعوت می‌کند به عمق وجود خود برویم و عظمت وجود خود را کشف کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Farhad Sabeti
۱۳۹۶/۱۲/۱۷

فرهاد با این قیمت هایی که گذاشتید این اپ محکوم به شکسته اگر کتاب چاپی بود توجیه داشت اما نه برای کتاب الکترونیکی با این قیمت بهتر نیست سود رو کم کنید و مشتری رو بیشتر

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۱)
کریستف کلمپِ درون خویش باشید و سرزمین‌های بی‌کران درون خود را کشف کنید.
معجزه ی سپاسگزاری
هر رویدادی در زندگی مانند آهن‌ربایی است که هر دو قطب مثبت و منفی را دارد، لذا در هر رویداد دنبال وجه مثبت آن باشید. برای این کار می‌توانید با طرح سؤال‌های مناسب نگرانی خودتان را برطرف کنید. مثلاً اگر کسی به درخواست من پاسخ منفی بدهد، از خودم می‌پرسم: «پاسخ منفی او چه نفعی می‌تواند برای من داشته باشد؟»
mohammad
هویت اصلی ما روح الهی ماست که گنجینه‌ای ارزشمند و توصیف‌نشدنی است و می‌توان آن را ثروت معنوی نامید؛ یعنی مجموعه اراده، اندیشه، فراست، هوش و قدرت منطق ما. هریک از این گوهرها را می‌توانید کاملاً شکوفا کنید بدون اینکه نگران سن و سال خودتان باشید.
mohammad
تمام آنچه را نوابغ آینده خواهند گفت، هم‌اکنون در وجود من و شما هم هست، اما باید آن را پیدا کرد و آشکار ساخت. موریس مترلینگ
mohammad
زندگی آمیزه‌ای است از جاذبه و دافعه، تحسین و سرزنش،‌ ظرافت و اعتدال، مهربانی و تلخی و... درحالی‌که عادت کرده‌ایم فقط مهربانی، شیرینی و جنبه‌های مثبت زندگی را ببینیم. اگر می‌خواهید گنج‌های وجود خود را شکوفا کنید، هر روزتان را طوری آغاز کنید که انگار آماده‌اید از هر دو وجه زندگی استقبال کنید. در این صورت می‌توانید از فرصت‌ها نهایت بهره را ببرید.
mohammad
اگر می‌خواهید نبوغ شما برانگیخته شود، به‌دنبال رد نبوغ در آثار بزرگان باشید.
mohammad
اگر بتوانید خصلتی را در شخصی دیگر تشخیص دهید، درواقع در درون خودتان هم وجود دارد که توانسته‌اید آن را احساس کنید.
mohammad
موضوع خواست (اراده) ما و تصویرسازی ذهنی هر دو نکته‌های مهم فیلم راز بودند که من توفیق شرکت در آن را داشتم، مدت‌ها این فیلم با عنوان قانون جذب سوژه اصلی رسانه‌ها بود،
mohammad
تمرین‌های شش‌گانه‌ای که موجب سلامتی بیشتر می‌شوند در ادامه به تمرین‌هایی اشاره می‌کنیم که همه با آن‌ها آشنا هستند و انجام آن‌ها سلامتی را تضمین می‌کند. ۱. پیاده‌روی:‌ حداقل روزی ۱/۵ کیلومتر پیاده‌روی کنید. ۲. دو (یا پیاده‌روی سریع): هفته‌ای ده دقیقه بدوید. ۳. شنا: گهگاه ده دقیقه شنا کنید. ۴. حرکت‌های نرمشی: حداقل روزی بیست دقیقه نرمش کنید. ۵. کوهنوردی: حداقل هفته‌ای یک‌بار کوه بروید و در هوای پاک کوهستان تنفس کنید. ۶. حرکت‌های کششی: نحوه انجام حرکت‌های کششی را یاد بگیرید و هر روز آن‌ها را تمرین کنید.
mohammad
دیدگاه و طرز تفکر انسان در مورد موادی که می‌خورد، تأثیری عمیق بر فرایند هضم غذا دارد. اگر آنچه را می‌خورید دوست نداشته باشید و از خوردن آن لذت نبرید، سوخت‌وساز آن کامل نخواهد شد و حتی ممکن است باعث آزار شما شود. لذت‌بردن از غذا و خوردن با اشتها، انرژی حیاتی غذا را افزایش می‌دهد و بدن احساس آرامش می‌کند و بدین‌ترتیب هضم غذا آسان‌تر می‌شود و تبدیل مواد غذایی و جذب آن‌ها راحت‌تر خواهد شد.
mohammad

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۲۷
شابک‌‫‬۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۸۶۹-۳
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۲۷
شابک‌‫‬۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۸۶۹-۳