با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قرآن کتاب شور و شیدایی

دانلود و خرید کتاب قرآن کتاب شور و شیدایی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قرآن کتاب شور و شیدایی  نوشته  علی نصیری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قرآن کتاب شور و شیدایی

«قرآن کتاب شور و شیدایی» به قلم علی نصیری برای معرفی بیشتر قرآن نگاشته شده و در آن شش ویژگی از ویژگی های قرآن برشمرده شده‌است که عبارتند از: ۱. قرآن معجزه‌ای بی‌بدیل؛ ۲. قرآن کتابی جامع و جهانی؛ ۳. قرآن مجمع آموزه های الهی؛ ۴. قرآن و جذبه و جاذبه بی‌نظیر؛ ۵. قرآن کتابی فرازمینی؛ ۶. قرآن و همگرایی با فطرت و برهان.

بخشی از کتاب:

یکی از مهم‌ترین ویژگی قرآن انعکاس آموزه‌های بلند و الهی در آن است. به این معنا که این آموزه‌ها بدان گونه که در قرآن انعکاس یافته در هیچ یک از کتاب‌های آسمانی موجود، تا چه رسد به کتاب‌های زمینی فراچنگ نمی‌آید. این مدعا به روشنی با مطالعات تطبیقی میان آیات قرآن با متون کتب مقدسِ موجود قابل اثبات است.

بر اساس آن چه که دین شناسان ارایه کرده‌اند، در حال حاضر دوازده دین زنده در جهان وجود دارد که در میان آنها از دین یهود، مسیحیت و اسلام با عنوان ادیان ابراهیمی که دارای کتاب مقدسِ شناخته شده‌تر نسبت به سایر ادیان‌اند، یاد می‌شود.

از سویی دیگر، اسلام به هیچ روی با دو دین یهود و مسیحیت قابل قیاس نیست. با صرف نظر از سایر جنبه‌ها، مقایسه‌ای میان تورات و انجیل از یک سو و قرآن از سویی دیگر این مدعا را اثبات می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۷/۲۳
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۹۳۲۶۶-۰-۰
تعداد صفحات۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۷/۲۳
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۹۳۲۶۶-۰-۰