با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلیدواژه‌های فراگیری زبان دوم

دانلود و خرید کتاب کلیدواژه‌های فراگیری زبان دوم

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلیدواژه‌های فراگیری زبان دوم  نوشته  بیل وان‌پاتن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کلیدواژه‌های فراگیری زبان دوم

کتاب «کلیدواژه‌های فراگیری زبان دوم» اثر بیل وان‌پاتن و الساندرو جی. بناتی، مقدمه‌ای کارآمد، مختصر، مفید و روان در حوزه فراگیری زبان دوم است که مفاهیم تخصصی این حوزه را با زبانی ساده بیان می‌کند و از این‌رو برای دانشجویان منبعی مناسب محسوب می‌شود. کتاب از چهار بخش اصلیِ زیر تشکیل شده‌است: پرسش‌های کلیدی: هدف این بخش، مطرح‌کردن اصول پایه‌‌‌ای این حوزه برای خوانندگان مبتدی است و نقل‌قول‌های مطرح‌شده خواننده را به سوی استفاده از منابع تخصصی‌‌تر هدایت می‌کند. نظریه‌ها و چارچوب‌های کلیدی: در این بخش، به طور خلاصه نظریه‌های اصلی در فراگیری زبان دوم، ایده‌ها و ادعاهای بنیادین در هر نظریه مطرح شده است. اصطلاحات و کلیدواژه‌ها: در این بخش چیزی شبیه به فرهنگ لغت گردآوری شده است که بسیاری از واژه‌های مورد استفاده در حوزة فراگیری زبان دوم را توضیح می‌دهد. منابع و مطالعات کلیدی: این بخش، شامل اطلاعاتی در مورد منابع و مراجع ذکر شده در این کتاب و همچنین سایر منابع مفید است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
مهربانی
۱۳۹۸/۰۹/۰۱

فقط برای پژوهش مناسبه. برای عموم مردم اصلا کاربردی نیست. چون عنوان گول زننده ای داره

Nasibullah Silab
۱۳۹۹/۱۲/۱۴

بهترین

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
با این حال در ادامه، پژوهش‌های انجام شده در دو دههٔ ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ نشان می‌دهد که پایه‌های فکری کلی در خصوص فراگیری زبان دوم برای همهٔ زبان‌ها و در تمام بافت‌ها قابل استفاده است.
Golam
بنابراین فراگیری زبان، نوعی تجربهٔ خاص بوده که دربردارندهٔ تعامل دستور جهانی با اطلاعات دنیای بیرون است.
Golam
متأسفانه آموزگاران زبان اغلب از یافته‌های عمومی فراگیری زبان دوم بی‌بهره‌اند. درحالی‌که دانشجویان مقطع لیسانس رشتهٔ آموزش زبان انگلیسی به غیرانگلیسی‌زبانان نیاز به گذراندن یک دورهٔ عمومی فراگیری زبان دوم دارند تا برای آنان پس‌زمینه‌ای ایجاد شود، اما برای مدرسان زبان‌های دیگر و مشخصاً افرادی که با مدرک لیسانس یا معادل آن وارد حرفهٔ تدریس زبان می‌شوند، این زمینه وجود ندارد. گرچه کتاب حاضر مربوط به آموزش زبان یا فراگیری زبان دوم آموزشی نیست، اما امیدواریم که آموزگاران زبان را بر آن دارد که مطالب بیشتری در خصوص فراگیری بیاموزند و آن را در آموزش زبان انعکاس دهند.
Golam
زبان‌شناسان، اسپانیایی را یک زبان دارای فاعل تهی می‌دانند
Golam
و هرچه سن یادگیری زبان بالاتر باشد، احتمال مشابهت زبانی به گویشوران بومی نیز کمتر می‌شود. بدین ترتیب فراگیری زبان در سنین پایین‌تر باعث می‌شود که زبان فرد شباهت بیشتری به زبان گویشوران بومی پیدا کند.
Golam

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۳۰-۱۹-۶
تعداد صفحات۳۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۳۰-۱۹-۶