با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تربیت کودک به‌دور از فریاد و کتک اثر جری ویکوف

دانلود و خرید کتاب تربیت کودک به‌دور از فریاد و کتک

۳٫۰ از ۱۴ نظر
۳٫۰ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تربیت کودک به‌دور از فریاد و کتک  نوشته  جری ویکوف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تربیت کودک به‌دور از فریاد و کتک

خواندن این کتاب به والدینی توصیه می‌شود که مایلند با ناسازگاری‌های کودک خود به آرامی و نه با خشونت برخورد نمایند. این راهنمای ارزشمند، گنجی است از اصول عملی و راهبردهای ملموس برای پاسخ به مشکلات بچه‌داری در سراسر جهان که والدین هر روزه با آن روبه‌رو هستند.

اگر همه والدین می‌توانستند شیوه تدوین شده این کتاب را دنبال نمایند، از خیلی پیش جنگ‌ها به خاطراتی از دیوانگی تبدیل می‌شد. من مایلم از نویسندگان این کتاب برای کمک به والدین و یافتن پاسخ برای سوال "من در تلاش برای رساندن کودکانم به اعتماد به نفس، خلاقیت، شادی و عزت‌نفس چه سهمی دارم؟" تشکر کنم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
مامان هلنا
۱۳۹۵/۱۲/۱۱

کتابهای تربیتی که محتوی آموزشی دارند با خواندن به تنهایی کمک شایانی به خواننده نمی کنند و با بکار گیری آموزشها در کنار کارگاههای آموزشی بسیار مفید فایده خواهند بود .

karimi
۱۳۹۶/۱۰/۱۵

کتاب بسیار اموزنده ای بود و نکات تربیتی کارگشای داشت بنظرم بایدتمام نکات کلیدی کتاب رو روی کودکمانمون انجام دهیم تا ملکه ذهنمون بشه و صرفا به خوندن کتاب اکتفا نکنیم

مامان قشنگ
۱۳۹۸/۰۵/۲۷

کتاب خیلی خوبی بود. بعضی قسمتها تکرار میشد ولی من استفاده کردم ازش

وحید
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

ترجمه افتضاحه

zasa
۱۳۹۹/۱۰/۰۱

ترجمه بسیار ضعیف بود.

کاربر ۴۳۹۳۹
۱۳۹۵/۰۱/۰۴

تا حدودی راهنمای خوبیه ولی مثالهاش جالب نبود قاعدتا بچه ها در عرض چند روز تغییر نمیکنند

فروز
۱۳۹۸/۱۱/۱۵

کتاب خیلی خوبیه ولی مثالهاش یکم غیرواقعیه

مامان زیبا
۱۳۹۸/۱۱/۱۸

به نظرم خوب بود قبلا هم گفتمالبته😊

زهرا
۱۳۹۸/۱۲/۲۳

این کتاب عالیه بیشتر موقعیت هایی که والدین درگیرشون هستن رو با مثالهایی واقعی توضیح میده و راه حل ادائه میده

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۵)
مغز دختران با نظم بیش‌تری رشد می‌کند و توانایی بیش‌تری برای استفاده از هر دو نیم‌کره مغز در فعالیت‌هایی مثل خواندن و آگاهی عاطفی به آن‌ها می‌دهد. مغز دختران بیش‌تر اوقات در حال کار کردن است، همین امر موجب می‌شود که دختران در کارهای چندتایی به طور هم‌زمان ماهرتر باشند. هم چنین مغز زنان سروتونین بیش‌تری ترشح می‌کند که یک انتقال‌گر اعصاب است و خشونت را مهار می‌کند.
نیتا
تنبل خواندن کودکی که اسباب بازی‌هایش را رها می‌کند، نه اسباب بازی‌ها را جمع خواهد کرد و نه رفتار صحیح را به او خواهد آموخت. این امر تنها منجر به یک تصویر نادرست و شاید پیش‌گویی معطوف به مقصود در ذهن کودک از خود می‌شود
نیتا
بنا به تعریف لارنس کوهلبرگ، در طبقه‌بندی رشد اخلاقی، پایین‌ترین سطح "پیروی از قوانین برای جلوگیری از تنبیه" و بالاترین سطح به " پیروی از قوانین به خاطر خوب و درست بودن آن‌ها" اختصاص می‌یابد. وقتی والدین کودکان خود را به خاطر بد رفتاری‌شان کتک می‌زنند، آن‌ها را در پایین‌ترین سطح رشد اخلاقی متوقف می‌نمایند و برای کودکان جلوگیری از تنبیه شدن، نه انجام آن‌چه خوب یا درست محسوب می‌شود، اولویت می‌یابد. کتک، اغلب اولین تجربه یک کودک از خشونت است.
s.ahmad Mousavi
از پرخاشگری برای متوقف کردن پرخاشگری استفاده نکنید کتک زدن کودکتان، تنها به او اجازه می‌دهد در شرایط مشابه، دیگران را کتک بزند.
lale
از کودکتان تعریف نکنید؛ بلکه آن‌چه را که او مشغول انجام آن است تحسین کنید. به طور مثال، به جای گفتن"تو دختر خوبی هستی که آرام می‌نشینی" بگویید"خوب است که تو آرام می‌نشینی".
نیتا
در خانه، طوری با کودک خود، رفتار نمایید گویی یک میهمان است. این بدان معنا نیست که کودک شما نباید قوانین را رعایت کند، بلکه بدان معناست که او باید با یک شیوه احترام‌آمیز و مهربان بیاموزد چه‌طور از قوانین پیروی نماید.
نیتا
بایادآوری پرخاشگری‌های گذشته، رفتار مورد قبول را به کودکتان نمی‌آموزید. بر عکس، به او یادآور خواهید شد که چه‌طور می‌تواند بار دیگر خشن شود.
lale
وقتی والدین کودکان خود را به خاطر بد رفتاری‌شان کتک می‌زنند، آن‌ها را در پایین‌ترین سطح رشد اخلاقی متوقف می‌نمایند و برای کودکان جلوگیری از تنبیه شدن، نه انجام آن‌چه خوب یا درست محسوب می‌شود، اولویت می‌یابد.
نیتا
از طرف دیگر، مغز پسران تستوسترون بیش‌تری ترشح می‌کند. هورمونی که خشونت را به حرکت وا می‌دارد. در نتیجه، پسران تمایل به ارضای فوری دارند (سریع غذا خوردن، از فعالیتی به فعالیت دیگرپریدن) آن‌ها هم چنین برای حل مشکل، سریع اقدام می‌کنند (حتی در موقعیت‌های عاطفی حاد) و در فعالیت‌هایی که اضطراب به وجود می‌آورند شرکت می‌کنند (ورزش‌ها، رقابت‌ها، بازی‌ها). این فعالیت‌ها به مردان اجازه می‌دهد انرژی محبوس خود را آزاد کنند.
نیتا
زمان بی طرف زمانی است که از کشمکش و درگیری آزاد است، مانند زمان پس از اوقات تلخی و کودک شما در آن زمان مشغول بازی است. زمان بی‌طرف بهترین زمان برای آموزش رفتار جدید است، زیرا کودک شما آرام و پذیرای آموختن است.
نیتا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۱۱۶۶-۰-۷‬
تعداد صفحات۲۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۱۱۶۶-۰-۷‬