با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرمول موفقیت

دانلود و خرید کتاب فرمول موفقیت

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرمول موفقیت  نوشته  مهتاب علیمرادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب فرمول موفقیت

«فرمول موفقیت» نوشته مهتاب علیمرادی (-۱۳۵۱) دربردارنده روش‌هایی است که با به‌کارگیری آن می‌توانید زندگی خود را دگرگون سازید و به خوشبختی نزدیک شوید.

این کتاب مناسب همه‌ی اقشار جامعه اعم از دانش‌آموزان، دانشجویان، خانم‌های خانه‌دار و تمام افرادی‌که به‌صورت حرفه‌ای مشغول انجام فعالیتی هستند، بوده و همگی می‌توانند با برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده به تمام اهداف خود برسند. تفاوتی ندارد شما در زندگی به‌دنبال چه چیزی هستید؛ چه بخواهید وزن کم کنید و چه تصمیم داشته باشید مدرک دانشگاهی بگیرید، در ابتدا باید برنامه‌هایتان را فهرست‌وار بنویسید و برای انجام هر یک زمان خاصی را تعیین کنید.

با خواندن این کتاب انگیزه‌ی لازم را برای پیگیری اهدافتان پیدا می‌کنید. یقین داشته باشید که شما به هر آنچه در زندگی خواهان آن هستید، دست می‌یابید، تنها کافی است با تمام وجود بر هدف مورد نظرتان متمرکز شوید و سپس اقدامات لازم را برای دستیابی به آن به‌عمل آورید. مهم نیست اهداف و خواسته‌های شما چیست و در زندگی به‌دنبال چه چیزی هستید. آنچه اهمیت دارد این است که یاد بگیرید در زندگی از بین صدها هدفی که دارید اولویت‌بندی کنید و یکی را انتخاب کنید.

از مشکلات بزرگ نهراسید، زیرا هرقدر مشکل بزرگ‌تر باشد، درنهایت به منفعت بیشتری دست خواهید یافت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Mr. Pendelton
۱۳۹۷/۰۲/۰۴

معرکه ست این کتاب! کلا نظرم درباره اینجور کتابا عوض شد. حالا دیگه یه دید دیگه نسبت به موفقیت دارم.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۳۷۰۶-۸-۹
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۳۷۰۶-۸-۹