با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افسردگی راهی برای خروج از زندان خودتان

دانلود و خرید کتاب افسردگی راهی برای خروج از زندان خودتان

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افسردگی راهی برای خروج از زندان خودتان  نوشته  دوروتی رو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب افسردگی راهی برای خروج از زندان خودتان

کتاب «افسردگی راهی برای خروج از زندان خودتان» نوشته دوروتی رو، اثری است که در سال ۱۹۸۳ جایزه سال کتاب دانش را برد و به هزاران نفر کمک کرد تا افسردگی را ترک کنند. افسردگی نتیجه‌ای ناخواسته از چگونگی دیدگاهمان از خود و دنیاست. با فهمیدن این‌که چگونه اتفاقات زندگی‌مان را تعبیر کنیم، می‌توانیم تغییر تعبیراتمان را از وقایع، انتخاب کنیم و زندگی شادتر و راضی‌کننده‌تری برای خودمان بیافرینیم. این کتاب برای افراد افسرده، خانواده و دوستانشان و تمام افراد حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای که با افراد افسرده سروکار دارند، مفید است. بخشی از کتاب: هنگامی که غمگین هستید حتی اگر از فاجعه‌ای دلخراش رنج می‌برید، توانایی آن را دارید که در جست‌وجوی آرامش باشید و اجازه دهید که این آرامش به شما بازگردد و آن درد را تسکین دهد. می‌توانید در جست‌وجوی به دست آوردن همدردی و عشق دیگران باشید، می‌توانید مهربان باشید و خود را آرام کنید، اما در افسردگی نه تنها همدردی و جلب توجه دیگران بلکه عشقی لطیف هم قابل دسترسی نیست. در آنجا ممکن است سایرین تمام عشق و همدردی را به هر شخصی که به آن نیاز دارد بدهند، اما هیچ کدام از این همدردی‌ها نمی‌تواند در آن دیوار نفوذ کند؛ دیواری که شما را از آن‌ها جدا می‌سازد. تا وقتی در این طرف دیوار نه تنها خود را به عنوان فردی آرام نپذیرید و خود را با کلمات و رفتارها مجازات می‌کنید، افسردگی زندانی است که شما هم زندانی رنج کشیده‌ی آن هستید و هم زندانبان ظالم آن.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
maryam
۱۳۹۷/۰۹/۰۶

موضوعش خوبه اما از ترجمه ش راضی نبودم جملات منسجمی نداره

p.parisa58
۱۴۰۰/۰۸/۰۵

این کتابی فوق العاده هست وبه شدت توصیه میکنم اماااااااا به ویرایش نیاز دارد کتابی که اینجا قرار دادید ویرایش نشده ویا شاید مشکل از طاقچه باشد من نسخه چاپی را نخواندم ونمیدونم آیا نسخه چاپی مشکل ویرایش دارد یا نه

rashid
۱۳۹۶/۱۱/۳۰

دروتی رو یکی از روانشناسان خوب درحوزه افسردگی هستش پیسنهادمیکنم افرادی که از بیاری افسردگی رنج میبرند حتما نسخه چاپی این کتاب را تهیه کنند ویا به انجمن افسردگان گمنام در ایران مراجعه کنند.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
مسایل به‌تنهایی برای ما مشکل ایجاد نمی‌کنند بلکه عقایدی که در مورد این مسایل داریم، برای‌مان مشکل‌ساز است.
gilda

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۳۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۷/۱۲
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۳۶۲-۹‬
تعداد صفحات۴۳۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۷/۱۲
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۳۶۲-۹‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن