دانلود و خرید کتاب افسردگی راهی برای خروج از زندان خودتان دوروتی رو ترجمه فرناز توانایان‌فرد
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب افسردگی راهی برای خروج از زندان خودتان اثر دوروتی رو

کتاب افسردگی راهی برای خروج از زندان خودتان

معرفی کتاب افسردگی راهی برای خروج از زندان خودتان

کتاب «افسردگی راهی برای خروج از زندان خودتان» نوشته دوروتی رو، اثری است که در سال ۱۹۸۳ جایزه سال کتاب دانش را برد و به هزاران نفر کمک کرد تا افسردگی را ترک کنند. افسردگی نتیجه‌ای ناخواسته از چگونگی دیدگاهمان از خود و دنیاست. با فهمیدن این‌که چگونه اتفاقات زندگی‌مان را تعبیر کنیم، می‌توانیم تغییر تعبیراتمان را از وقایع، انتخاب کنیم و زندگی شادتر و راضی‌کننده‌تری برای خودمان بیافرینیم. این کتاب برای افراد افسرده، خانواده و دوستانشان و تمام افراد حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای که با افراد افسرده سروکار دارند، مفید است. بخشی از کتاب: هنگامی که غمگین هستید حتی اگر از فاجعه‌ای دلخراش رنج می‌برید، توانایی آن را دارید که در جست‌وجوی آرامش باشید و اجازه دهید که این آرامش به شما بازگردد و آن درد را تسکین دهد. می‌توانید در جست‌وجوی به دست آوردن همدردی و عشق دیگران باشید، می‌توانید مهربان باشید و خود را آرام کنید، اما در افسردگی نه تنها همدردی و جلب توجه دیگران بلکه عشقی لطیف هم قابل دسترسی نیست. در آنجا ممکن است سایرین تمام عشق و همدردی را به هر شخصی که به آن نیاز دارد بدهند، اما هیچ کدام از این همدردی‌ها نمی‌تواند در آن دیوار نفوذ کند؛ دیواری که شما را از آن‌ها جدا می‌سازد. تا وقتی در این طرف دیوار نه تنها خود را به عنوان فردی آرام نپذیرید و خود را با کلمات و رفتارها مجازات می‌کنید، افسردگی زندانی است که شما هم زندانی رنج کشیده‌ی آن هستید و هم زندانبان ظالم آن.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش

مشاهده همه

نظرات کاربران

maryam
۱۳۹۷/۰۹/۰۶

موضوعش خوبه اما از ترجمه ش راضی نبودم جملات منسجمی نداره

rashid
۱۳۹۶/۱۱/۳۰

دروتی رو یکی از روانشناسان خوب درحوزه افسردگی هستش پیسنهادمیکنم افرادی که از بیاری افسردگی رنج میبرند حتما نسخه چاپی این کتاب را تهیه کنند ویا به انجمن افسردگان گمنام در ایران مراجعه کنند.

p.parisa58
۱۴۰۰/۰۸/۰۵

این کتابی فوق العاده هست وبه شدت توصیه میکنم اماااااااا به ویرایش نیاز دارد کتابی که اینجا قرار دادید ویرایش نشده ویا شاید مشکل از طاقچه باشد من نسخه چاپی را نخواندم ونمیدونم آیا نسخه چاپی مشکل ویرایش دارد یا نه

کاربر ۶۵۴۹۷۶۷
۱۴۰۲/۰۵/۲۰

با اینکه این.کتاب برنده جایزه شده بود.اما اصلا خوب نبود. حتی نتونستم تا آخر بخومش

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۵)
مسایل به‌تنهایی برای ما مشکل ایجاد نمی‌کنند بلکه عقایدی که در مورد این مسایل داریم، برای‌مان مشکل‌ساز است.
gilda
«تنها آنچه می‌بخشید به شما بازگردانده می‌شود.» اگر عشق و مهربانی را نثار دیگران کنید، این عشق و مهربانی به شما بازگردانده می‌شود (هرچند چنین عشق و محبتی همیشه از منبع آن سرچشمه نمی‌گیرد و به آن شکلی نیست که در آرزویش به سر می‌برید)
Regor
تنها افراد خوب افسرده می‌شوند و مردم، افسرده می‌مانند؛ زیرا نمی‌توانند بپذیرند که نیاز دارند به منظور ارضای خود برای خوب بودن، خواسته‌ها و انتظارات کمتری از خودشان داشته باشند.
Regor
افسرده باقی ماندن یعنی عدم پذیرش غم خوردن برای کودکی که زمانی بوده‌اید و رنجی که بابت مسایل جبران‌ناپذیری کشیده‌اید که از دست داده‌اید.
Regor
این امتیاز که خود را آدم بدی بدانید، ممکن است چشمتان را به روی این واقعیت ببندد که عقایدی که ما برای خود نگه می‌داریم و به آن معتقدیم، اساس ارزشیابی هر چیز دیگری را در زندگی‌مان و هر تصمیمی را که اتخاذ می‌کنیم، شکل می‌دهد و اگر معتقد باشیم که آدم بدی هستیم، پایه و اساس سپس ارزش دنیای ما ثابت خواهد کرد که بی‌نهایت عزیز هستیم.
Regor

حجم

۳۹۷٫۵ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۰

تعداد صفحه‌ها

۴۳۲ صفحه

حجم

۳۹۷٫۵ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۰

تعداد صفحه‌ها

۴۳۲ صفحه

قیمت:
۶۹,۹۰۰
۳۴,۹۵۰
۵۰%
تومان