با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اسرار ارتباط مؤثر (اسراری که با دانستن آن‌ها بهتر می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید)

دانلود و خرید کتاب اسرار ارتباط مؤثر (اسراری که با دانستن آن‌ها بهتر می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید)

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اسرار ارتباط مؤثر (اسراری که با دانستن آن‌ها بهتر می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید)  نوشته  رضا حیدری قاسم‌آبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اسرار ارتباط مؤثر (اسراری که با دانستن آن‌ها بهتر می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید)

«اسرار ارتباط مؤثر (اسراری که با دانستن آن‌ها بهتر می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید)» اثری است از رضا حیدری قاسم‌آبادی (-۱۳۷۲) که سعی دارد به زبانی ساده و روان به بررسی روابط در حیطه‌های مختلف اجتماعی بپردازد. در پیشگفتار کتاب این‌گونه می خوانیم: اگر نمی‌دانید که چگونه می‌توان با دیگران به‌صورت بهتری ارتباط برقرار کرد؟ اگر نمی‌دانید که چگونه باید با کودکان صحبت کرده و ارتباط برقرار کرد تا بهتر به حرف ما گوش دهند؟ اگر نمی‌دانید چگونه ارتباط برقرار کردنی در جلسه خواستگاری منجر به ازدواج می‌شود؟ اگر نمی‌دانید که چگونه باید انتقاد سازنده‌ای داشت؟ چگونه باید به درخواست‌های نا به‌جای دیگران نه گفت؟ و... مانعی ندارد چراکه در این کتاب در مورد همین مسائل و بسیاری چیزهای دیگر که سبب بهبود روابط شما با دیگران خواهد شد صحبت می‌کنیم. در این کتاب در مورد مسائل مختلفی بحث می‌شود که ممکن است برخی از آن‌ها در حال حاضر برای شما کاربرد نداشته باشد. به‌عنوان‌مثال در مورد نحوه‌ی ارتباط با کودکان صحبت می‌کنیم اما ممکن است که شما اصلاً کودکی نداشته باشید. یا در مورد برقراری ارتباط مؤثر در خواستگاری صحبت می‌کنم که ممکن است برای شما هنوز اتفاق نیفتاده باشد و یا حتی ممکن است که چند سالی از خواستگاری شما گذشته باشد. در این کتاب به هر موضوع به‌عنوان یک هنر نگاه شده است. هنر ارتباط با همسر٬هنر ارتباط با مشتری٬هنر نه گفتن ٬هنر رفع خجولی و... به نظر من هرکدام از این موضوعات به‌مانند یک هنر است که لازم است هر انسانی آن‌ها را فرابگیرد تا بهتر بتواند با دیگران ارتباط برقرار کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
farzaneh
۱۳۹۶/۰۷/۱۸

شاید مطالب این کتاب دقیقا اون چیزی نباشه که دنبالشین ولی برای هر ادمی لازمه تا این حداقل اطلاعات رو خونده باشه

mahdi
۱۳۹۷/۰۴/۱۱

این روزها به این کتاب ها نیاز داریم ولی کاش میشد به جا یه اینکه کتاب بنویسن و به ما بگن چجور باید رفتار کنیم کتاب می‌نوشتند در مورد این که چطور آدم های دور برامون رو بشناسیم این همه

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
خلاصه کلام اینکه با هرکسی باید به سبکی خاص سخن گفت و ارتباط برقرار کرد. شما با والدین خود به‌گونه‌ای صحبت می‌کنید که با دوستانتان نمی‌توانید آن‌گونه حرف بزنید. یا اینکه سبک حرف زدن شما در بیرون از خانه با مدلی که در خانه از آن استفاده می‌کنید کاملاً متفاوت است.
Sina

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک‌‫۹۷۸-۶۰۰-۴۵۵-۰۰۹-۳‬
تعداد صفحات۱۰۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک‌‫۹۷۸-۶۰۰-۴۵۵-۰۰۹-۳‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن