دانلود و خرید کتاب شاه کلید ثروت ناپلئون هیل ترجمه مهین خالصی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب شاه کلید ثروت اثر ناپلئون هیل

کتاب شاه کلید ثروت

نویسنده:ناپلئون هیل
دسته‌بندی:
امتیاز:
۳.۸از ۹ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب شاه کلید ثروت

«شاه‌کلید ثروت» نوشته ناپلئون هیل (۱۹۷۰-۱۸۸۳)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. کتاب اینگونه آغاز می‌شود: «من بزرگ‌ترین بخش ثروت بیکران خود را وقف مردم تمام دنیا می‌کنم که شامل فلسفه‌ی موفقیت فردی می‌شود که به‌واسطه‌ی آن، من این همه ثروت روی هم انباشته‌ام.» بدین‌سان وصیت‌نامه‌ی یکی از ثروتمندترین مردانی شروع شد که ثروتمندترین ملت روی زمین تا به‌حال به خود دیده است، و اینک به‌عنوان آغاز مقدمه‌ی هر داستانی عمل می‌کند که مهم‌ترین نقطه‌ی عطف را در زندگی تمامی کسانی که آن را مطالعه می‌کنند به‌خوبی مشخص می‌کند. این داستان اولین‌بار در اواخر پاییز سال ۱۹۰۸ شروع شد، موقعی که اندرو کارنگی مردی را صدا کرد که به او اعتماد داشت و به‌درستی و قضاوتش احترام می‌گذاشت، و آنچه به قول آقای کارنگی «بزرگ‌ترین بخش» ثروت بیکرانش بود نزدش به امانت گذارد، با این شرط که این میراث را در اختیار مردم سرزمینش قرار دهد. امروز، با گذشت تقریباً صد سال از آن ماجرا، داستانش نوشته می‌شود تا شما از حق خویش در سهیم شدن در این ماترک عظیم آگاه شوید و از شرایطی مطلع شوید که در آن بتوانید این‌گونه عمل کنید. شاید شما همان کار طبیعی‌ای را انجام دهید که افراد بی‌شماری انجام می‌دادند، یعنی به این نتیجه‌ی غلط برسید: شرایطی که در آن بتوانید در این ماترک عظیم سهیم شوید به‌قدری سخت است که به شما اجازه‌ی این کار را نمی‌دهد. بگذارید خیالتان را راحت کنم و بگویم که این شرایط در دسترس هر شخص بالغِ دارای هوش متوسط قرار دارد، و هیچ حیله یا امید واهی در ارتباط با این شرایط یا این وعده و وعید وجود ندارد.
معرفی نویسنده
عکس ناپلئون هیل
ناپلئون هیل
آمریکایی | تولد ۱۸۸۳ - درگذشت ۱۹۷۰

ناپلئون هیل نویسنده آمریکایی یکی از پیشگامان در زمینه‌ی کتاب‌های موفقیت بود. ۲۶ اکتبر ۱۸۸۳، ناپلئون هیل در «ویرجینیای» آمریکا به دنیا آمد. ناپلئون در وایز کانتی ایالت ویرجینیا، در منطقه‌ای متولد شد که بی‌سوادی و خرافات در آنجا بیداد می‌کرد. پدرش آهنگر بود. خانه‌ای که در آن متولد شد، اتاقی کوچک در کنار رودخانه «پراد» در منطقه «وایس کانتی» ویرجینیا بود و همه اعضای خانواده در خانه‌ای که یک اتاق بیشتر نداشت و کوچکترین توجهی به نظافت آن نمی‌شد زندگی می‌کردند.

نظرات کاربران

Lily
۱۳۹۸/۰۱/۰۸

این کتاب، کتابچه راهنمای چگونه پول به دست آورید نیست. در عوض کمک می کند با دیدی تازه به موضوع ثروت نگاه کنیم و از آن بهره مند شویم. ثروت های ملموس و غیر ملموس زندگی.

نام
۱۳۹۸/۰۹/۲۵

بعضی قسمتهای متن خوب ترجمه نشده

MOHSEN.RC2020
۱۴۰۲/۰۱/۰۳

در بینهایت قرار بدید لطفاً 🙏

یا محمد مصطفی
۱۳۹۹/۰۶/۱۶

کتاب انگیزشی و نقطه نظراتی در باره اقتصاد روایت میکند حوصله داشتین وقت بزارید یه مرور کنید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۶۱)
دیده‌ام که تمامی کسانی که ثروت‌های دیرپا می‌اندوزند، با دو دست گشوده از نردبان ثروت بالا رفته‌اند: یک دست که به سمت بالا دراز شده تا از دیگرانی کمک بگیرد که به نوک نردبان رسیده‌اند و دست دیگر به سمت پایین دراز شده تا به کسانی کمک کند که تازه دارند بالا می‌آیند.
Lily
عادت همچون یک سیم است؛ هر روز ریسمانی از آن می‌بافیم، و دست آخر نمی‌توانیم آن را بشکنیم. ـ اوراس مان
عمو صمد
افراد عاقل، هنگامی که تردید دارند حرف بزنند یا نزنند، تردید خود را درنظر می‌گیرند و ساکت می‌مانند.
حسن منصوری
شما به‌علت عادات فکری خود در جایگاه کنونی هستید
Dr669
عشق تمامی ابنای بشر را خویشاوند می‌کند.
حسن منصوری
ایمان حالتی ذهنی است که فقط با عمل می‌تواند دائمی شود. خودِ ایمان کافی نیست، چون همان‌طور که فیلسوف بزرگ فرمود: «ایمان بدون عمل، مرده است.»
Dr669
هروقت دو ذهن با هم ارتباط برقرار می‌کنند، از آن ارتباط ذهن سومی متولد می‌شود که از روی ذهن قوی‌تر ساخته شده است
Dr669
این حقیقتی معروف است که دشمنی که شناسایی شده باشد، دشمنی نیمه‌شکست‌خورده است
Dr669
هر شکستی بذر موفقیتی معادل با خود حمل می‌کند
Dr669
کسی که از چیزی می‌ترسد آزاد نیست
Dr669

حجم

۲۴۰٫۳ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۲۵۵ صفحه

حجم

۲۴۰٫۳ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۲۵۵ صفحه

قیمت:
۵۹,۹۰۰
۲۹,۹۵۰
۵۰%
تومان