دانلود و خرید کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی نوشین شعبانی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی اثر نوشین شعبانی

کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی

معرفی کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی

کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی نوشتهٔ نوشین شعبانی است و انتشارات میچکا آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی

جناب شیر این بار کارآگاه ویژه‌اش م. و. س. ج همراه آلبالو (ماشین معروفش) به یک مأموریت قطبی می‌فرستد. مأموریت این است؛ «تعدادی حیوان قطبی که تابه‌حال در باغ‌وحش بوده‌اند را به قطب برسانید.» ناخدا و ملوانان این کشتی همگی پنگوئن هستند. اما حیوانات دیگری هم با آن‌ها همسفر هستند. کشتی در قطب کار دیگری هم دارد و آن جمع کردن زباله‌هاست.

پادی در این سفر قطبی در کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی کلی چیزهای جالب دربارهٔ دریا یاد می‌گیرد. پادی و خواننده‌ٔ کتاب با هم همراه می‌شوند تا درباره‌ٔ محیط زیست بیشتر فکر کنند.

ویژگی‌های کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی چیست؟

اول خود کارآگاه پادی است. همان خرس محیط‌بان که قوانین خاصی دارد و همیشه به موقع آن‌ها را به کار می‌گیرد.

ماجرا طنز است. این قسمت هم مثل قسمت‌های دیگر طنز خودش را دارد. از طنزهای کلامی که کارآگاه پادی یا دیگران به کار می‌برند، گرفته تا طنزهای موقعیتی.

منظور از طنز کلامی همان‌طور که می‌دانید گفت‌وگوهای بامزه است و طنز موقعیت هم یعنی قرار گرفتن شخصیت‌ها در وضعیتی که بی‌اختیار خنده بر لب می‌آورد. مثل وقتی‌که کارآگاه پادی به دنبال یک پنگوئن توی آب شیرجه می‌زند.

ممکن است هنگام خواندن کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی با خودتان بگویید؛ مگر کشتی موقع حرکت قارقار می‌کند. یا آب دریا صدایی پالامپ پولومپ می‌دهد یا موج‌ها شترق شترق می‌کنند؟ این صداها را راوی داستان برایتان تعریف می‌کند و از پس آن خوب برآمده است.

خواندن کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای کودکان و نوجوانان خواندنی و جذاب است.

بخشی از کتاب کارآگاه پادی در کشتی ماکارونی

«دوربین‌ها حرکات قهرمانانه‌ٔ خرسی را که فرزوتیز، نیزه‌ها را در هوا می‌گیرد، مخابره کردند. شکارچی‌ها هاج‌و واج به پرش‌های بلند خرس کت‌و شلوار چهارخانه‌پوش، خیره شدند. پادی مثل عقاب می‌پرید و نیزه‌ها را روی عرشه‌ٔ کشتی می‌انداخت.

بچه ماکارونی که از تیرخوردن بچه نهنگ خشمگین بود، آن‌ها را به سمت شکارچی‌ها پرتاب می‌کرد. قایق شکارچی‌ها به کشتی نزدیک می‌شد که یکهو موجی بلند و سفید در برابرشان ظاهر شد و دیم‌دام… دارام‌رام…»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۷٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۱۰۴ صفحه

حجم

۷٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۱۰۴ صفحه

قیمت:
۲۰,۰۰۰
تومان