دانلود و خرید کتاب راهنمای سنجش روانی (جلد اول) گری گراث مارنات ترجمه حسن پاشا شريفی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب راهنمای سنجش روانی (جلد اول)

کتاب راهنمای سنجش روانی (جلد اول) نوشتهٔ گری گراث مارنات و ا. جردن رایت و ترجمهٔ حسن پاشا شریفی، نسترن شریفی، حمید نصیری، مهدی گنجی و محمدرضا نیکخو است و انتشارات سخن آن را منتشر کرده است. این کتاب برای روان‌شناسان بالینی، مشاوران و روان‌پزشکان است.

درباره کتاب راهنمای سنجش روانی (جلد اول)

کتاب راهنمای سنجش روانی سنجش را از A تا Z شامل می‌شود. به بیان دیگر، هدف این کتابْ فراهم‌کردن راهنمایی شامل موضوعات گسترد‌ه‌تر دربارهٔ سنجش و نیز گام‌های خاص در این فرآیند، از روشن‌کردن پرسش ارجاعی تا نوشتن گزارش، ارائه بازخورد و مشورت با منابع ارجاعی و مراجعان بوده است. مطالعهٔ این کتاب در روشنگری، راهنمایی عملی، بینش و راهبردهای سودبخش در کارتان مؤثر واقع می‌شود. 

سنجش روان‌شناختی مستلزم برخورداری از دانش فنی است. این کتاب کوشیده‌ تا این دانش فنی را به شیوه‌ای اختصاری، روشن و متمرکز بر اطلاعات بنیادی که لازمه کارکرد ماهرانه کارورزان است، برایشان فراهم کند. درعین‌حال، سنجش همچنین روشی برای درک عمیق ویژگی‌های انسانی مردم، جهت کمک به آنان و تصمیم‌گیری درباره آنان است. این کتاب بخش فنی (عملی) را با جنبه انسانی افراد به راحتی در هم می‌آمیزد. سنجشی که به بعد انسانی مراجع دل ندهد، سرد است و نمی‌تواند تجربه او را به خوبی درک کند. کتاب راهنمای سنجش روانی به منظور همسویی با سنجش تعاملی کارورز/انسان، پیوسته از روش‌های سنجش فعال جانب‌داری کرده‌ و کوشیده‌ تا به چالش‌های مداوم شخصی و حرفه‌ای نزدیک شویم و با آن تعامل کنیم. 

خواندن کتاب راهنمای سنجش روانی (جلد اول) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به روان‌شناسان بالینی، مشاوران و روان‌پزشکان پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۴٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۵۷۶ صفحه

حجم

۴٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۵۷۶ صفحه

قیمت:
۶۵,۰۰۰
۳۹,۰۰۰
۴۰%
تومان