با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فالو

دانلود و خرید کتاب فالو

۳٫۷ از ۷ نظر
۳٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فالو  نوشته  تام بیگ ال شرایتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فالو

«فالو: نحوه‌ی فالوی پراسپکت‌ها در بازاریابی شبکه‌ای» نوشته‌ی تام بیگ ال شرایتر، کارآفرین و بازاریاب شبکه‌ای و کیت بیگ ال شرایتر است. شرایدر بیش‌ از ۴۰ سال تجربه‌ی بازاریابی شبکه‌ای دارد. او به عنوان نویسنده‌ی کتاب‌های آموزشی «اَل بزرگ» که در اواخر دهه ۷۰ میلادی به چاپ رسیدند در بیش از ۸۰ کشور دنیا در مورد استفاده از کلمات و عبارت‌های دقیق برای بازکردن ذهن پراسپکت‌ها و گرفتن جواب «بله» سخنرانی‌های زیادی کرده است.

دغدغه‌ی او ایده‌های بازاریابی، تبلیغات بازاریابی و نحوه‌ی صحبت کردن با ضمیر ناخودآگاه به شیوه‌ی ساده و عملی است. او همیشه به دنبال بررسی‌های موردی از تبلیغات بازاریابی فوق‌العاده‌ای می‌گردد که درس‌های مفیدی به ما می‌دهند. تام نویسنده و سخنران محبوبی در رویدادهای منطقه‌ای و گردهمایی‌های شرکت‌ها است.

این کتاب در صدد آن است که نشان دهد چگونه فرد در بازاریابی شبکه‌ای می‌تواند چشم‌اندازهای خود را دنبال کند.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

خوب اگر زمان‌بندی موضوع مهم در زندگی پراسپکت ما باشد، فالو یعنی در زمان مناسب در کنار پراسپکت باشیم. رسیدن به این شرایط دلیل خوبی برای گرم نگه‌داشتن روابط با پراسپکت‌ها است. شما می‌خواهید وقتی زمان مناسب برای پراسپکت می‌رسد او از روی مهر و محبت و با علاقه به شما فکر کند.

اما چه دلایل دیگری برای فالو کردن پراسپکت‌ها وجود دارد؟ وقتی مجبور می‌شویم به دلیل نداشتن پرزنت خوب یا مهارت‌های ارتباطی ناکافی فالو کنیم چه اتفاقی می‌افتد؟

می‌افتد؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
آزاد مرد
۱۳۹۹/۰۳/۱۰

خوب بود

محمدزحمتکش
۱۳۹۹/۱۱/۲۴

فوق العاده هست این کتاب 💪💪💪💪

maria
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

کتاب بسیار ضعیفی ست و فقط تکرار کتاب های دیگر است اما بصورت گنگ و تا مفهوم . توصیه نمیکنم برای مطالعه این کتاب رو در ضمن این کتاب همان کتاب پیگیری است البته با نامی متفاوت

Sety
۱۳۹۶/۱۱/۲۲

سلام،این کتاب که همون کتاب پیگیری است چراگفته بودیدبااون فرق داره؟؟مسئول این برنامه جواب منوبدید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۲
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۸۱۲۴-۴۳-۶‬‬
تعداد صفحات۱۲۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۲
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۸۱۲۴-۴۳-۶‬‬