با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دعوای سازنده

دانلود و خرید کتاب دعوای سازنده

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دعوای سازنده  نوشته  ساره سرگلزایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دعوای سازنده

اصلا مهم نیست که حق در هر دعوایی با چه کسی است. مساله مهم این است که بدانیم این تفاوت¬های شخصیتی ما هستند که منشاء اختلاف و دعوا می‌شوند. هر یک از ما بنا بر تیپ شخصیتی‌مان دنیا را متفاوت و در بسیاری از موارد متضاد با فرد دیگر می‌بینیم و همین امر باعث می‌شود با دیگری به جر و بحثی طولانی برسیم. خیلی‌ها رابطه زناشویی‌شان یا زمینه یک همکاری طولانی مدت و پرسود یا رابطه والد و فرزندی خودشان را سر همین مساله نشناختن تیپ شخصیتی طرف مقابل از دست داده‌اند. اکنون سوندرا. اس وانسنت که سابقه بیست سال مشاوره برای حل اختلافات شغلی و خانوادگی را داشته است به شما کمک می‌کند تا جهت‌گیری دعواهای‌تان به سمت خلاقانه‌ای حرکت کند. شما از این پس به محض این‌که با کسی اختلاف پیدا می‌کنید یا می‌بینید طرف ظاهرا بهمریختگی‌هایی دارد،با راه حل‌های ارائه شده در این کتاب درمی‌یابید منشا اختلاف ناشی از چه وجهی از روان و تیپ شخصیتی شما یا فرد مقابل است و به محض دیدن این وجه معجزه رخ می‌دهد و راه حل کشف می‌شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
morteza
۱۳۹۸/۰۴/۲۱

کتاب خوبی تو رفع تعارض با تیپ شناسی شخصیتی mbti است مثال هایی فراوان از محیط کاری و حل تعارضات بین کارمندان دارد که درک مطالب رو آسانتر میکنه. برای من که دومین کتاب تو این حوزه بود میخوندم خیلی جذاب بود

Lion
۱۳۹۹/۱۰/۰۲

تخفیف بدهید لطفا این کتاب را می خواهم. مفید و آموزنده است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۲۹
تعداد صفحات۱۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۲۹