دانلود و خرید کتاب گزارش تفسیری مدیریت جامعه حسابداران رسمی کانادا ترجمه محمد محمودی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب گزارش تفسیری مدیریت

کتاب گزارش تفسیری مدیریت نوشتهٔ جامعه حسابداران رسمی کانادا و ترجمهٔ محمد محمودی و سیدمحمدرضا مسعودیان است. انتشارات بورس این کتاب را روانهٔ بازار کرده است.

درباره کتاب گزارش تفسیری مدیریت

کتاب گزارش تفسیری مدیریت یک راهنمای تهیه و افشا است. این کتاب که در سال ۱۳۹۸ چاپ و منتشر شده، در ۵ بخش به موضوعاتی همچون اصول کلی افشا، چهارچوب آن، افشای مداوم و گزارش‌دهی گزارش تفسیری مدیریت و نیز به مضووع نظارت بر قابلیت اتکا و به‌هنگام‌بودن افشا پرداخته است.

انتشارات بورس رسماً از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرده است. چشم‌انداز این انتشارات، مرجعیت در انتشار کتاب‌های مالی در سطح ایران و منطقه است. این انتشارات افزون بر چاپ کتاب، اقدام به نشر بولتن‌ها، فصل‌نامه‌های سازمان بورس و نیز محصولات نرم‌افزاری همچون دی‌وی‌دیِ حاوی متن کتاب، کتاب صوتی و فلش‌کارت کرده است. مجموعهٔ «کندو» هم یکی از زیرمجموعه‌های انتشارات بورس است که با رویکرد آموزش، فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح سواد و هوش مالی گروه کودک و نوجوان پدید آمده است.

انتشارات بورس که بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب چاپ و منتشر کرده، با نظر به گسترش بازارهای مالی و باتوجه‌به نیاز روزافزون طیف گسترده‌ای از دانشجوها و پژوهشگرهای رشته‌های گوناگون (اقتصاد، مدیریت‌ها، مشاورهای سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذارها و دوستداران موضوعات مربوط به بازار سرمایه و...) تصمیم گرفته با هدف گسترش فرهنگ سرمایه‌داری در دارایی‌های مالی اقدام به انتشار کتاب‌هایی مرتبط کند.

خواندن کتاب گزارش تفسیری مدیریت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به دوستداران مطاله درمورد «افشا» در حوزهٔ گزارش تفسیری مدیریت پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۶۰۷٫۵ کیلوبایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۷۵ صفحه

حجم

۶۰۷٫۵ کیلوبایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۷۵ صفحه

قیمت:
۱۵,۰۰۰
تومان