دانلود و خرید کتاب آینده خدمات مالی مجمع جهانی اقتصاد ترجمه رضا تهرانی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب آینده خدمات مالی

کتاب آینده خدمات مالی در مجمع جهانی اقتصاد تهیه و تنظیم شده است. رضا تهرانی و سعید امیرعبداللهیان این اثر را ترجمه کرده‌اند و انتشارات بورس آن را چاپ و منتشر کرده است. این کتاب نگاهی دارد بر نوآوری‌هایی که صنایع مالی را متحول خواهند کرد.

شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، انتشـارات بـورس را بـا هـدف گسـترش فرهنـگ سرمایه‌گذاری در دارایی‌های مالی در سال ۱۳۹۰ تأسیس کرد. این انتشارات، انتشار کتاب‌های مالی در سـطح کشـور و منطقـه را چشم‌انداز خود قرار داده است. اولویت انتشارات بورس، چاپ و نشر کتاب‌هایی با محوریت حقوق در بازار سرمایه، فناوری اطلاعات در بازار سرمایه، مالی اسلامی‌ و مالی عمومی است. انتشارات بورس در مدت زمان فعالیت کوتاه خـود، موفـق بـه انتشـار بـیش از ۱۵۰ عنوان کتاب شده است. این آثار به زبان فارسی و انگلیسی در حوزه‌های مختلف مرجـع، تخصصـی دانشگاهی، عمومی و کودک در زمینهٔ دستاوردهای روز بازار سرمایه در ایران و جهان هستند. همچنین کتاب‌های آموزشی عمومی و تخصصـی در حـوزهٔ بـازار سـرمایه شامل کتاب‌های دانشگاهی، کتاب‌های آموزشی بـا هـدف پاسـخ‌گویی بـه نیـاز عمـوم جامعه و برخی از منابع آزمون‌های بازار سرمایه در این انتشارات به چاپ می‌رسند.

دربارهٔ کتاب آینده خدمات مالی

این کتاب یا درواقع این پروژه، تلاشی است برای شناختن چیستی در حال تغییر نوآوری‌های مربوط به مدل‌های کسب‌وکار خدمات مالی. در کتاب آینده خدمات مالی به سه موضوع اساسی پرداخته می‌شود که باعث شده‌اند فعالان حوزهٔ خدمات مالی، درک جامعی از ماهیت نوآوری‌های تحول‌آفرین در صنعت نداشته باشند.

مسئله اول، طبقه‌بندی نادرست یا ناکارآمد نوآوری‌هایی که بیش از همه با صنایع مالی در ارتباط هستند؛

مسئله دوم، درک نادرست از مسیر تکامل نوآوری‌های نوظهور؛

مسئله سوم، نامشخص‌بودن پیامدهای این تحولات بر کسب‌وکارهای بالغ؛ که باعث شده است فعالان سنتی در پاسخ‌دادن به فشارهای رقابتی، دچار عدم اطمینان شوند.

 این کتاب مطالعات خود را حول سه محور اصلی شکل داده است:

۱- کدام نوآوری‌های نوظهور بیشترین تأثیر را بر صنایع مالی دارند و با آن مرتبط هستند؟

۲- این نوآوری‌ها چگونه بر روشی که خدمات مالی ساختاردهی، تأمین و مصرف می‌شوند، تأثیر می‌گذارند؟

۳- پیامد این تغییرات بر مشتریان، مؤسسات مالی و به‌طورکلی صنعت خدمات مالی چیست؟

کتاب آینده خدمات مالی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دست‌اندرکاران حوزهٔ صنعت خدمات مالی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

بخشی از کتاب آینده خدمات مالی

«زمینه/ نوآوری

نوآوری‌های متعددی در پنج سال گذشته صورت گرفته است که دستگاه‌های موبایل و فناوری‌های ارتباطاتی را به کار می‌گیرند تا شیوه‌های پرداخت را آسانتر و باارزش‌تر کنند.

اکثر این نوآوری‌ها در حالی که زیرساخت پرداخت‌ها را تغییر نمی‌دهند، فرآیندهای پیشینی (فرآیندهایی که مستقیماً با مشتری در ارتباطند) را بهبود می‌دهند تا تجربهٔ بازرگانان (پذیرندگان کارت) و مشتریان را بهبود دهند.

آيندهٔ صنعت پرداخت

این نوآوری‌ها استفاده از پول نقد را کاهش خواهند داد و باعث می‌شوند پرداخت‌ها برای پرداخت‌کننده‌ها کم‌تر قابل‌رویت باشند. علاوه براین مؤسسات مالی و بازرگانان را قادر می‌سازند تا از پلتفرم‌های مبتتی بر داه‌های ارتباط با مشتری استفاده کنند.

ظهور راه‌حل‌های پرداخت بیشتری که به مشتریان این امکان را می‌دهند که حساب‌های بانکی‌شان رابه شیوه‌های پرداخت مستقیم و پایانه‌های فروش اعتباری یکپارچه متصل سازند، باعث می‌شود استفاده از اين پلتفرم‌ها جایگزین کارت‌های اعتباری شود.»


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۵٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۲۲۷ صفحه

حجم

۵٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۲۲۷ صفحه

قیمت:
۴۸,۰۰۰
تومان