با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب خودروهای سبز اثر لین پپاس

دانلود و خرید کتاب خودروهای سبز

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خودروهای سبز  نوشته  لین پپاس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب خودروهای سبز

کتاب خودروهای سبز اثر لین پپاس و ترجمهٔ خورشید همتی آهویی یکی از کتاب‌های انتشارات فنی ایران، کتاب‌های نردبان در زمینهٔ حفاظت از محیط‌زیست برای کودکان و نوجوانان است.

نردبان واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران است که بزرگ‌ترین مجموعه کتاب‌های زیست‌محیطی، مهارت‌های زندگی، کتاب‌های مهدکودک سراسر کشور و تنها ماهنامهٔ زیست‌محیطی نوجوانان کشور با نام داروگ را منتشر می‌کند.

کتاب‌های محیط‌زیستی نردبان با نام کتاب‌های سبز شناخته می‌شوند؛ کتاب‌های قرمز مخصوص آموزش مهارت‌های زندگی‌اند؛ کتاب‌های بنفش موضوعات علمی دارند و کتاب‌های آبی مخصوص آموزش پیش از دبستان‌اند.

نردبان به‌عنوان یک ناشر فعال کودک و نوجوان و یک مؤسسهٔ فرهنگی تلاش می‌کند با تولید کتاب‌های مفید، کاربردی، با‌کیفیت و جذاب به ارتقای مهارت‌های زندگی و زیست‌محیطی و شکل‌گیری شخصیت کودکان و نوجوانان کمک کند.

این ناشر با پیش‌بینی نیازهای فرهنگی و اجتماعی کودکان و نوجوانان و ارائهٔ محصولات فرهنگی برجسته با محتوای بومی درصدد است به بهبود کیفیت زندگی آنان کمک کند.

خواندن کتاب خودروهای سبز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام کودکان و نوجوانان مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۰۷
شابک۹۷۸۹۶۴۳۸۹۸۶۹۴
تعداد صفحات۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۰۷
شابک۹۷۸۹۶۴۳۸۹۸۶۹۴