با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جشن تولد‌ درمانی (فارسی - انگلیسی) اثر لیزا انگلهارت

دانلود و خرید کتاب جشن تولد‌ درمانی (فارسی - انگلیسی)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جشن تولد‌ درمانی (فارسی - انگلیسی)  نوشته  لیزا انگلهارت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب جشن تولد‌ درمانی (فارسی - انگلیسی)

جشن تولد‌ درمانی (فارسی - انگلیسی) نوشته لیزا انگلهارت کتاب در حوزه روان‌شناسی است که با ترجمه مهدی سجودی مقدم در انتشارات مهراندیش به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب جشن تولد‌ درمانی (فارسی - انگلیسی)

روز تولد نقطهٔ عطفی‌ست که جشن و شادی را می‌طلبد. همان جشن و شادی‌ای که در آن هدیه می‌گیریم، با دوست‌هایمان جمع می‌شویم، برایمان مایه می‌گذارند و یا خودمان برای خودمان مایه می‌گذاریم. پس چرا باید در چنین موقعیت شاد و خوشی از «درمان» صحبت کنیم؟

واقعیت این است که جشن‌های تولد همیشه «رویدادی» خوشایند نیستند. نوعی غم و دلتنگی هم اغلب می‌تواند با آن‌ها همراه باشد. جشن‌های تولد، بخصوص با گذشت دهه‌ای از عمر و یا مرحلهٔ مشخصی از زندگی، به‌گونه‌ای جدی، کارهای ناتمام، راه طولانی‌ای که باید طی شود و زمان محدودی که داریم تا به خواسته‌هایمان برسیم را یادآوری می‌کنند. کارت‌های مربوط به کشیدن پوست سربه‌سرمان می‌گذارند و هرچه تعداد شمع‌های روی کیک زیادتر می‌شود، تاب‌وتوان ما کمتر می‌گردد. اما اگر هیچ کارت و توجهی هم نباشد، احساس می‌کنیم فراموش شده‌ایم ـ حتی زمانی که خودمان هم اطمینان نداریم آیا واقعاً می‌خواهیم این روز یادآوری شود یا نه!

جشن‌تولددرمانی حصار کلیشه‌ها را می‌شکند و راه‌هایی را به تو پیشنهاد می‌کند تا از جشن تولدت در مسیر تفکر، خودباوری و رشد بهره بگیری. این کتاب به تو کمک می‌کند تا از ناامیدی‌ها و افسوس‌هایت باخبر شوی، و در همان‌حال راهی را که تاکنون طی کرده‌ای و آنچه را که پیش رو داری،‌ تحسین کنی. پیام‌های عمیق و زندگی‌بخش این کتاب از تو دعوت می‌کنند که این روز بخصوصِ مقررشده را که خالق و مؤلف زندگی تو را در آن وارد تاریخ کرده است، جشن بگیری!

 خواندن کتاب جشن تولد‌ درمانی (فارسی - انگلیسی) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه دوست داران کتاب‌های روان‌شناسی و موفقیت مخاطبان این کتاب‌اند.

 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۳۹۵-۵۱-۷
تعداد صفحات۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۳۹۵-۵۱-۷