با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بازاریابی ۵ و بازاریابی انسان به انسان اثر علی صنایعی

دانلود و خرید کتاب بازاریابی ۵ و بازاریابی انسان به انسان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازاریابی ۵ و بازاریابی انسان به انسان  نوشته  علی صنایعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب بازاریابی ۵ و بازاریابی انسان به انسان

بازاریابی ۵ و بازاریابی انسان به انسان اثر مشترک پرفسور علی صنایعی، دکتر احمد سلیمی و مهدی امامی است که در انتشارات چاپ ونشر بازرگانی به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب بازاریابی ۵ و بازاریابی انسان به انسان

شروع انقلاب صنعتی چهارم از سال ۲۰۱۰ میلادی تا به امروز که تا سال ۲۰۲۵ نیز ادامه خواهد داشت و ورود به هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و کلان‌داده، ۲۳ تحول انقلاب صنعتی از جمله فناوری‌های پیوندزدنی، حضور دیجیتالی، واسط‌های ارتباطی چشمی، اینترنت قابل پوشیدن، رایانش فراگیر، اَبر رایانه در جیب‌های مردم، فضای ذخیره برای همه در همه جا، اینترنت اشیا و اینترنت برای اشیا، خانه‌های متصل، شهرهای هوشمند، کلان‌داده برای تصمیم‌ها، ماشین‌های بدون راننده، هوش مصنوعی، مشاغل دفتری، رباتیک و خدمات آن، بیت‌کوین و بلاکچین، اقتصاد اشتراکی، دولت و بلاکچین، پرینتر سه بعدی و صنایع، پرینتر سه بعدی و سلامت انسان، چاپ سه بعدی و محصولات مصرفی، موجودات طراحی شده (رباتیک) را شامل گشته است. از طرف دیگر، بازاریابی پنج بنا به تعاریف جدید بازاریابی از جمله تعریف فیلیپ کاتلر در سال ۲۰۲۱ که به عنوان یک پدیدهٔ فناوری مقلد انسان برای به وجود آمدن، ارتباطات، حمل و مبادله ارزش‌ها در سفر روزمره مشتری انجام می‌گیرد؛ بیانگر گروه‌های فناوری است که برای توانایی بازارهای انسانی شامل هوش مصنوعی، برنامه‌ریزی عصبی زبانی، سنسورها، ربات‌ها، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، اینترنت اشیا و بلاکچین خواهد بود. در نهایت، بازاریابی انسان به انسان از قرن نوزدهم با اقتصادهای ملی آغاز شده و در ادامه با تئوری‌های بازاریابی، تئوری محتوایی، تئوری بازاریابی مدرن، تئوری مشتری‌محوری و پارادایم‌های تئوری بازاریابی جدید به زنجیره ارزش دیجیتال و اتصالات دیجیتالی رسیده است.

کتاب بازاریابی ۵ و بازاریابی انسان به انسان در هشت فصل تدوین شده است. در فصل اول به معرفی بازاریابی ۵.۰، در فصل دوم به تاثیر اختلاف فرهنگی بین نسل‌ها بر فناوری دیجیتال، در فصل سوم به بخش‌بندی فناوری دیجیتال، در فصل چهارم به آمادگی پذیرش فناوری دیجیتال سازمان‌ها، در فصل پنجم به چشم‌انداز فناوری آینده، در فصل ششم به جایگاه حال حاضر بازاریابی، در فصل هفتم به پارادایم جدید؛ مفاهیم، مولفه‌ها و عوامل تاثیرگذار بازاریابی انسان به انسان و در فصل هشتم به چارچوب خدمت‌رسانی مبتنی بر تمامیت و استفاده کاربردی آن در صنعت و بررسی آن پارادایم به صورت عملی و کاربردی با ارائه مثال‌های واقعی پرداخته شده است.

خواندن کتاب بازاریابی ۵ و بازاریابی انسان به انسان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 متخصصان حوزه بازاریابی مخاطبان این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب بازاریابی ۵ و بازاریابی انسان به انسان

رتباط انسان با انسان و ماشین با ماشین، زیرساختی بنیادین برای یک اقتصاد کاملا دیجیتال محسوب می‌شود. چنین فناوری موجب ارتقا سیستم اتوماسیون شده و تولید از راه دور را امکان‌پذیر می‌کند و منجر به منسوخ شدن زنجیره تامین سنتی می‌شود. این امر امکان تعامل یکپارچه بین خریداران و فروشندگان را فراهم کرده و در محل کار، باعث ایجاد هماهنگی بهتر کارمندان و بهبود فرآیندهای کسب‌وکار می‌شود و در نهایت بهره‌وری کارکنان را بهبود می‌بخشد اما زیرساخت‌های دیجیتال ضامن وجود یک جامعه کاملا دیجیتال نیست. امروزه فناوری‌های دیجیتال به طور مداوم برای اهدافی چون ارتباطات و مصرف محتوا به کار می‌روند. شرکت‌ها و مشتریانشان برای رفع شکاف دیجیتالی باید پذیرای فناوری جدید باشند. با وجود دسترسی یکسان به زیرساخت‌های دیجیتال، میزان پذیرش آن در صنایع مختلف متفاوت است. صنایع با فناوری پیشرفته، رسانه و سرگرمی، مخابرات و خدمات مالی برخی از اولین پذیرندگان حوزه دیجیتال هستند. از سوی دیگر صنایع ساختمان‌سازی، معدن، بهداشت و درمان و دستگاه‌های دولت در این مسیر به کندی در حال حرکت هستند. عوامل زیادی بر اجرای دیجیتالی شدن اثرگذار است. مدیران فعلی کسب‌وکارها در مورد جایگزین‌سازی دارایی‌های فیزیکی با دارایی‌های دیجیتالی کاملا مردد هستند اما معمولا، یک رقیب نوظهور مجهز به دیجیتال با سرمایه کم‌تر برای آنها تهدید جدی محسوب می‌شود. عامل محرک دیگر به منظور روی آوردن به حوزهٔ دیجیتال نیاز به کاهش نیروی کار و وجود هزینه‌های سربار است که موجب کاهش سودآوری می‌شود. در صنایع مختلف با افزایش روزافزون هزینه‌ها تمایل به دیجیتالی شدن عمیق‌تر می‌شود. عامل اصلی دیجیتالی شدن اعمال فشار از جانب مشتریان است. هنگامی که مشتریان خواستار کانال‌های دیجیتال برای ارتباطات و معاملات هستند، شرکت‌ها ملزم به تامین آن خواهند بود. هنگامی که مشتریان ارزش زیادی برای تجربه مشتری دیجیتال قائل هستند، کسب‌وکار برای سرمایه‌گذاری در این حوزه توجیه خواهد شد. به این ترتیب شکاف دیجیتالی از بین می‌رود. بازار دیجیتال منجر به عملکردهای بهتر بازاریابی می‌شود و برای شرکت‌ها امکان استقبال از بازاریابی ۵.۰ را فراهم می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۷/۱۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۸-۹۱۷-۸
تعداد صفحات۱۹۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۷/۱۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۸-۹۱۷-۸