با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول و کاربردهای کشت بافت گیاهی

دانلود و خرید کتاب اصول و کاربردهای کشت بافت گیاهی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول و کاربردهای کشت بافت گیاهی  نوشته  مسعود توحیدفر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول و کاربردهای کشت بافت گیاهی

کتاب اصول و کاربردهای کشت بافت گیاهی نوشته مسعود توحیدفر و رضوان‌السادات کازرونیان و صغری خلیلی است، این کتاب به اصول و کاربردهای کشت بافت گیاهی می‌پردازد و این کتاب را انتشارات شهید بهشتی منتشر کرده است.

دانشگاه شهید بهشتی یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی ایران است که از سال ۱۳۳۸ به عنوان یکی از مراکز علمی معتبر فعالیت خود را آغاز کرده است. این دانشگاه ۱۹ دانشکده، ۳ پردیس و ۱۶ پژوهشکده و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی دارد.

انتشارات دانشگاه شهید بهشتی (دانشگاه ملی سابق) با نام اداره انتشارات در سال ۱۳۵۲ فعالیت خود را آغاز کرد، این مجموعه از سال ۱۳۵۳ مرکز فروش کتاب خود را هم در دانشگاه تاسیس کرد.

دکتر علی آموزش اولین مدیر این انشارات بود. این انتشارات سال ۱۳۵۴ با نام «دفتر انتشارات و تامین منابع درسی» فعالیت خود را به‌طور مستقل از اداره روابط عمومی دانشگاه گسترش داد.

فعالیت رسمی و سازمان یافته انتشارات و چاپخانه از سال ۱۳۵۹ با مدیریت دکتر رضا شعبانی شروع شد و بعد از چندین مرحله تغییر در سیستم، انتشارات دانشگاه شهید بهشتی در حال حاضر در زمینه چاپ و نشر آثار دانشگاهی و پژوهشی و مجلات بسیار توانمند است و آثار ارزشمندی در اختیار دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرار می‌دهد.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه شهید بهشتی زیر نظر اساتید و متخصصین هر رشته منتشر می‌شوند و بهترین و جامع‌ترین اطلاعات را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند تا هم دانشجویان این دانشگاه و هم دانشجویان دانشگاه‌های دیگر و علاقه‌مندان بتوانند به راحتی به کتاب‌های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

درباره کتاب اصول و کاربردهای کشت بافت گیاهی

در این کتاب سعی شده است که کاربردهای کشت بافت گیاهی از دیدگاه علمی و عملی به طور جامع بحث و بررسی شود و به پرسش‌هایی پاسخ داده شود که دانشجویان هنگام کار در آزمایشگاه با آنها مواجه می‌شوند، به گونه‌ای که در شناخت و به کارگیری تجهیزات آزمایشگاهی، نحوۀ ساخت محیط کشت و روش‌های گوناگون کشت ریزنمونه‌ها و باززایی و تولید متابولیت‌های ثانویه از گیاهان در آزمایشگاه آمادگی پیدا کنند و اطلاعات سودمندی کسب کنند و پیش از ورود به عرصۀ تراریختی گیاهان، از مهارت لازم در کشت سلول و بافت، به منزلۀ پایۀ بیوتکنولوژی گیاهی ، برخوردار شوند. همچنین، برای درک بهتر مطالب ارائه شده، از تصاویر شماتیک و عکس‌های بسیار در فصل‌های کتاب بهره گرفته شده است. نویسندگان کتاب، علاوه بر کاربرد معادل فارسی پیشنهادی فرهنگستان علوم برای اصطلاحات گوناگون، درمورد برگردان نام گیاهان نیز منابعی معتبر به کار برده‌اند.

خواندن کتاب اصول و کاربردهای کشت بافت گیاهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به دانشجویان کشاورزی و علاقه‌مندان به این رشته پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۴۴۷-۴
تعداد صفحات۷۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۴۴۷-۴