با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فساد اداری

دانلود و خرید کتاب فساد اداری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فساد اداری  نوشته  سیدمحمد عباس‌زادگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فساد اداری

کتاب فساد اداری نوشته سیدمحمد عباس‌زادگان است. کتاب فساد اداری را انتشارات دفتر پژوهش‌های فرهنگی منتشر کرده است.

درباره کتاب فساد اداری

اين كتاب فساد اداری در جهان را بررسی می‌ كند و طی فصل هايی مفصل به تعريف فساد و انواع آن، معيار های اندازه گيری فساد اداری، تجربه مشترک كشور ها و تجربيات جداگانه آنها در مبارزه با فساد، و تجربه  ايران برای مبارزه با فساد اداری می‌ پردازد.

سلامت اداری یکی از خواسته‌ها و آرزوهای دیرینه جوامع جهانی بوده به‌طوری که نظام اداری سالم یک ابزار توزیع عادلانه خدمت و ثروت به عموم شهروندان محسوب می‌شود. سلامت اداری به وضعی فراتر از اثر بخشی کوتاه مدت سازمان اشاره دارد.

سلامت نظام اداری مجموعه‌ای است از خصایص نسبتاً پایدار که انطباق با شرایط محیط، روحیه بالای نیروی کار، کفایت برای حل مشکلات، سرعت عمل و غیره را به همراه دارد. این کتاب در فصل اول ضرورت ابعاد موضوع فساد اداری را شرح می‌دهد، در فصل دوم معیارهای اندازه‌گیری فساد اداری را بررسی می‌کند، در فصل سوم به بررسی تجربه مشترک کشورها می‌پردازد، فصل چهارم تجربه برخورد کشورها با فسساد اداری را شرح می‌دهد، فصل پنجم تجربه ایران در این زمینه را بررسی می‌کند و فصل ششم به نتیجه گیری و راه‌حل‌های این موضوع می‌پردازد.

خواندن کتاب فساد اداری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام فعالان جامعه‌شناسی و پژوهشگران این حوزه پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۹-۰۳۲-۵
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۹-۰۳۲-۵