با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صبح برای زندگی کردن بیدار شوید اثر عفت هاشمی

دانلود و خرید کتاب صبح برای زندگی کردن بیدار شوید

با مدیریت زمان از زندگی رضایت بیشتری داشته باش

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صبح برای زندگی کردن بیدار شوید  نوشته  عفت هاشمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب صبح برای زندگی کردن بیدار شوید

کتاب صبح برای زندگی کردن بیدار شوید یا با مدیریت زمان از زندگی رضایت بیشتری داشته باش نوشتهٔ عفت هاشمی در انتشارات مانیان به چاپ رسیده است. صبح برای زندگی کردن بیدار شوید کتابی است برای مدیریت و خلق زمان. در این کتاب با روایتی داستان‌گونه و خودمانی علمی‌ترین عبارات با زبانی بسیار ساده و در عین حال رسا، گویا و قابل درک بیان شده است. در جای‌جای این کتاب به تجربیات و کلام بزرگان استناد شده است.

درباره کتاب صبح برای زندگی کردن بیدار شوید

با کتاب صبح برای زندگی کردن بیدار شوید، می‌توانید به‌راحتی پرونده‌های باز ذهنی خود را ببندید و به مغز خود آرامش بدهید و با مدیریت زمان از زندگی رضایت بیشتری داشته باشید.

عناوینی که این کتاب به آن‌ها پرداخته است:

درمان افسردگی

عادت به سحرخیزی

تدارک یک خواب لذت‌بخش

استفاده بهینه از زمان

آشنایی با مفهوم واقعی اعتماد به نفس

انواع مراقبه و معرفی بهترین و آسان‌ترین آن‌ها

راه‌های عادت به مراقبه و مطالعه و نتایج لذت‌بخش ناشی از آن

و ...

کتاب صبح برای زندگی کردن بیدار شوید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای افرادی که نیاز دارند مدیریت زمان و ذهن خود را در دست بگیرند و به زندگیشان نظم بدهند، پیشنهاد می شود.

بخشی از کتاب صبح برای زندگی کردن بیدار شوید

آیا می‌توانم بر معمولی بودن غلبه کنم و با تمام قوا یک زندگی عالی برای بسازم؟

من مثل خیلی از آدم‌های دیگر بودم، یک انسان معمولی که فقط هرروز بیدار می‌شود صبحانه خورده نخورده از خانه خارج می‌شود و دنبال کار و زندگی‌هایش می‌رود و اغلب برنامه‌ای زمانی و کاری منظمی ندارد برای استراحت و استفاده از زمان آزاد هم برنامه‌ریزی قبلی ندارد هر برنامه‌ای پیش بیاید را انجام می‌دهد این مدل زندگی همیشه اتلاف وقت دارد آدمی فکر می‌کند در طول شبانه‌روز وقت کم می‌آورد درحالی‌که کلی زمان ازدست‌رفته دارد. تغییراتی که لازم داشتم مربوط به مدیریت زمان بود.

جایی خوانده بودم ۹۵ درصد انسان‌ها در زندگی در تقلا خواهند بود و فقط ۵ درصد موفق به خلق زندگی دلخواهشان هستند.

دلم می‌خواست جزو ۵ درصد باشم یا حداقل درراه و مسیر درست زندگی قرار بگیرم و تقلای بی‌خود نکنم دلم نمی‌خواست زندگی‌ام در رکود گذشته باشد نمی‌خواستم با محدودیت‌های گذشته زمان حال خودم را هم محدود کنم.

کار آسانی ست که سرنوشتمان را به گردن نیروهای بیرونی بیندازیم و از تلاش دست‌برداریم چون اغلب اعتقادداریم سرنوشت علیه ماست. می‌پنداریم محل زندگی و نحوه رفتار والدینمان نسبت به ما یا مدرسه موردنظرمان همگی آینده ما را تعیین می‌کنند هیچ‌چیزی عین حقیقت نیست. مردم عادی وزنان و مردان بزرگ و موفق همگی با توجه به نحوه رؤیا رویی‌شان با بی‌عدالتی زندگی تعریف می‌شوند.

باید این الگو رو می‌پذیرفتم که آینده هرگز مثل گذشته نیست و جایگاه امروزم نتیجه کارهایی است که درگذشته انجام دادم جایگاه آینده‌ام به انتخاب امروزم بستگی دارد اگر می‌خواستم واقعاً دنیایم تغییر کنه باید یاد بگیرم روبه‌جلو حرکت کنم و خودم را دعوت به دگرگونی و تحول عمیق کنم.

به راز بزرگی پی برده بودم این‌که سبک زندگی‌ام رو عوض کنم و از معمولی بودن دربیام و برای لحظه‌لحظه زندگی‌ام هدف داشته باشم. واقعاً این می‌توانست راز بزرگ برای موفقیت من باشد.

آن‌قدر هدف و آرزوهایم را دور از دسترس می‌دیدم که برای رسیدن به آن‌ها به خواب و رؤیا پناه می‌بردم. برایشان هیچ برنامه‌ریزی نداشتم.

نمی‌دانستم از کجا باید شروع کنم زمان ازدست‌رفته زیاد داشتم آیا می‌توانستم برای خودم زمان خلق کنم؟

این سؤال شد برای من یک هدف. باید برای جبران گذشته راهی پیدا می‌کردم که برای من کارخانه تولید زمان داشته باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کاربر ۳۸۹۳۹۲۸
۱۴۰۰/۱۰/۰۴

کتاب بازبان ساده برای مدیریت زمان نوشته شده با خواندن ان متوجه میشویم که ادمی چقدر زمان مفید از دست رفته دارد که به سادگی ازان غافل شده است زمان هایی که می توانند اورا به موفقیت بیشتر وارزوهایش برسانند با

- بیشتر
کتاب بسیار مفید و کاربردی بود
۱۴۰۱/۰۱/۲۶

عالی بود

zeinab saeedi
۱۴۰۱/۰۳/۲۳

"جملات بلند، فقدان علامت گ‌ذاری، یکسان نبودن لحن، و در کل ویرایش نشدن متن" این موارد در همان چند صفحه اول، باعث خستگی و دلزدگی ام شدند.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۲۷-۵۵-۱
تعداد صفحات۱۱۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۲۷-۵۵-۱