با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عمو نوروز و چهل دزد

دانلود و خرید کتاب عمو نوروز و چهل دزد

مجموعه شکرستان و یک داستان

۳٫۸ از ۸ نظر
۳٫۸ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عمو نوروز و چهل دزد  نوشته  سروش چیت‌ساز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عمو نوروز و چهل دزد

کتاب عمو نوروز و چهل دزد نوشته سروش چیت‌ساز یکی از کتاب‌های مجموعه شکرستان و یک داستان است که در انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

درباره مجموعه شکرستان و یک داستان

مجموعه شکرستان و یک داستان یک مجموعه ۱۰۰ جلدی است که در مرکز مطالعات و تولیدات حوزه هنری توسط انتشارات سوره مهر به چاپ می‌رسد. تا کنون ۳۰ جلد نخست این مجموعه منتشر شده است.

پر جادویی، نیم مشت نمک، صندوق گنج، عمو نوروز و چهل دزد، گوش سفید، دم سیاه و دیگران، عاقل و دیوانه، مسابقه بزرگ، دوست نایاب، رمال معمولی، پینه دوز خوشحال و مرغ های طلسم‌شده نام برخی از جلدهای این مجموعه پرطرفدار است که هرکدام قصه‌ای جذاب و پندآموز را در فضایی ملموس روایت می‌کنند.

تصاویر هر جلد از کتاب‌های این مجموعه برگرفته از انیمیشن شکرستان است. قصه‌های این مجموعه هم برگرفته از انیمیشن‌اند اما با قصه‌های انیمیشن متفاوت هستند.

سید مسعود صفوی دبیر، حسین صافی مدیر هنری، الناز بهنام دبیر اجرایی و مدیر محتوایی، سیدجواد رهنما ویراستار محتوایی، مرتضی نائیجی و زینب پسوندی گرافیست این مجموعه‌اند و پیام ابراهیمی، محمد برآبادی، مجید راستی، سروش چیت ساز، وحید پور افتخاری، سیدجواد رهنما، سولماز خواجه وند، سهیلا کاویانی و لیلا معظمی شورای نویسندگان مجموعه شکرستان و یک داستان را تشکیل می‌دهند.

کتاب عمو نوروز و چهل دزد داستان ظفر دزده است وقتی از آمدن عید خوشحال نیست. همه برای آمدن نوروز خوشحال هستند جز ظفر، او نه کار دارد نه خانه نه پول. در همین زمان چشمش به پیرزنی می‌افتد که قالیچه می‌تکاند، او شنیده است که ننه سرما و عمو نوروز نباید هم را ببینند تا بهار بیاید، او فکری به سرش می‌زند، تصمیم می‌گیرد ننه را بدزدد. 

خواندن مجموعه شکرستان و یک داستان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مجموعه به دلیل فضای ملموس و عامیانه و قصه‌های جذاب و پندآموزش هم برای کودکان و نوجوانان و هم برای بزرگسالان جذاب است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
هرماینی
۱۴۰۰/۰۶/۱۴

عالیه من نسخه چاپی ش رو خواندم همینطور نمونه طاقچه ش رو

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۳-۰۰۸۶-۹
تعداد صفحات۳۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۳-۰۰۸۶-۹