با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیانو

دانلود و خرید کتاب پیانو

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیانو  نوشته  بلیک نیلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پیانو

کتاب پیانو اثری نوشته بلیک نیلی با ترجمه گلناز نویدان از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب شما را با سازهای کلاویه‌ای و به خصوص پیانو آشنا می‌کند و کمکتان می‌کند تا در انتخاب ساز پیانو به عنوان ساز اصلی خود و تمرین و پیشرفت در نواختن آن، جلو بیفتید. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

انتخاب ساز و به خصوص ساز پیانو باید با آگاهی و علاقه انجام شود. چرا که موسیقی غذای روح است و با نواختن آن و بلند شدن صدای موسیقی می‌توان روح را زنده کرد. اما برای اینکه آگاهی را درباره انتخاب ساز کسب کنیم باید با ویژگی‌ها و نکات اصلی آن آشنا شویم و به خوبی آگاه باشیم که در چه مسیری قدم می‌گذاریم. بلیک نیلی در این اثر هر آنچه را که لازم است درباره سازهای کلاویه‌ای از جمله پیانو بدانیم به ما می‌گوید و پیشنهادهایی عالی برای پیشرفت در مسیر موسیقی و نواختن ساز به ما می‌دهد. 

کتاب پیانو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب پیانو را به تمام علاقه‌مندان به هنر موسیقی و تمام کسانی که ساز پیانو را دوست دارند، پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۳۹-۹
تعداد صفحات۳۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۳۹-۹