با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تجسم خلاق

دانلود و خرید کتاب تجسم خلاق

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تجسم خلاق  نوشته  رابین نیکسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تجسم خلاق

کتاب تجسم خلاق دامیز اثر رابین نیکسون یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه روان‌شناسی و موفقیت است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

تجسم خلاق شبیه رویاپردازی است اما تفاوتی اساسی با آن دارد. افرادی که تجسم خلاق دارند می‌دانند که چگونه با ورود به ضمیر ناخودآگاه خود و استفاده از قدرت آن در به تحقق رساندن اهداف خود، آرزوهایشان را به واقعیت بدل کنند.

 کتاب تجسم خلاق که به قلم یکی از تاجران پرآوازه و موفق نوشته شده به شما آموزش می‌دهد که چگونه با استفاده از تجسم خلاق به اهدافتان دست پیدا کنید.

خواندن کتاب تجسم خلاق دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌هایی درباره موفقیت در زندگی و کسب‌وکار را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۳۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۱۲-۲
تعداد صفحات۳۰۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۳۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۱۲-۲