با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصطلاحات زبان اسپانیایی

دانلود و خرید کتاب اصطلاحات زبان اسپانیایی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصطلاحات زبان اسپانیایی  نوشته  سوسانا والد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصطلاحات زبان اسپانیایی

کتاب اصطلاحات زبان اسپانیایی دامیز اثر سوسانا والد یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش زبان اسپانیایی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

اگر تازه شروع به یادگرفتن زبان اسپانیایی کرده‌اید و یا قصد سفر به یک کشور اسپانیایی زبان را دارید، کتاب اصطلاحات زبان اسپانیایی به شما کمک می‌کند به راحتی مشهورترین اصطلاحات این زبان را یاد بگیرید. این کتاب به شما افعال بی‌قاعده، اعداد، جنسیت اشیا و دوست‌یابی را یاد می‌دهد.  

خواندن کتاب اصطلاحات زبان اسپانیایی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به یادگیری زبان اسپانیایی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۰۱-۵
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۰۱-۵