با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب هنر آشپزی اثر برایان میلرoff

کتاب هنر آشپزی

نویسنده:برایان میلرماری رامامترجم:سارا یوسفیانتشارات:انتشارات آوند دانشسال انتشار:۱۳۹۳تعداد صفحه‌ها:۳۱۴ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۳.۶از ۱۷ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها۳۱۴ صفحه

دسته‌بندی

معرفی کتاب هنر آشپزی

کتاب هنر آشپزی دامیز اثر برایان میلر و ماری راما یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش آشپزی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب هنر آشپزی دامیز کمک می‌کند بتوانید دستور پخت ۸۰نوع غذا را یاد بگیرید. این کتاب به شما کمک می‌کند از استیک تا سیب‌زمینی و سالاد با سس مخصوص را به بهترین شکل یاد بگیرید و بتوانید غذاهای خوشمزه زیادی درست کنید. 

خواندن کتاب هنر آشپزی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به یادگیری آشپزی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظرات کاربران

کاربر ۳۷۹۵۳۲۲عالیه
۱۴۰۱/۰۲/۲۴

عالیه

کاربر ۴۴۱۷۷۰۴
۱۴۰۱/۰۸/۲۱

عالی و خوب

سعیده
۱۴۰۱/۰۷/۰۵

خیلی عالیه

کاربر ۳۴۵۵۶۳۷
۱۴۰۱/۰۳/۲۲

عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است