با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چه فکر خوبی مولی!

دانلود و خرید کتاب چه فکر خوبی مولی!

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چه فکر خوبی مولی!  نوشته  والری گروباچف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چه فکر خوبی مولی!

چه فکر خوبی مولی! نوشته والری گرباچف از مجموعه قصه‌های دوستی کتاب چ برای کودکان است. این اثر با ترجمه شیوا حریری منتشر شده است. تصاویر کتاب هم از آثار خود نویسنده است.

درباره مجموعه قصه‌های دوستی

مجموعه قصه‌های دوستی داستان‌هایی برای کودکان است که در ۸ جلد منتشر شده است. تصویرگری و نویسندگی ۶ جلد از این کتاب‌ها را والری گرباچف انجام داده و دو جلد را کارول روت انجام داده است.

داستان‌های این مجموعه بسیار آموزنده و جذاب‌اند و هرکدام درسی از زندگی به کودکان می‌دهند.

در کتاب چه فکر خوبی مولی! می‌خوانید که مولی می‌خواهد زمانی را برای فکر کردن داشته باشد اما چه زمانی خوب است؟ امروز که خوب نیست چون مولی تمام صبح نتوانسته شعر بگوید. دوستانش به خانه‌اش آمده‌اند تا ببینند که برای تولد لاکی، دوست مشترکشان چی هدیه بگیرند؟

خرگوش می‌خواهد با دویدن فکر کند، غازی با ماهیگیری، قورقوری توی برکه، پیکی زیر سایه درخت و... مولی تصمیم می‌گیرد توی خانه فکر کند....

خواندن مجموعه قصه‌های دوستی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان گروه سنی الف و ب مخاطبان این مجموعه داستانند.

درباره والری گرباچف

والری گرباچف نویسنده مجموعه قصه‌های دوستی، تا به حال کتاب‌های زیادی برای کودکان نوشته و تصویرگری کرده است. او می‌گوید: «از وقتی به خاطر دارم عاشق نقاشی کشیدن بودم. پدرم دوست داشت، ریاضی بخوانم، اما انتخاب من هنر بود.»

گرباچف در ژوئن سال ۱۹۴۷ در کشور اکراین به دنیا آمده و مدت‌ها است که در نیویورک زندگی می‌کند. از کتاب‌های دیگر او که به فارسی ترجمه شده می‌توان به «نیکی و روز بارانی»، «قرمز قرمز قرمز»، «روزی که مولی پرواز کرد»، «کی امشب به من شب بخیر می‌گوید»، «نیکی و هدیه هیجان انگیز تولد» و «شبی که خرگوش کوچولو خوابش نمی‌برد» اشاره کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۲۹-۹۸۷-۱
تعداد صفحات۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۲۹-۹۸۷-۱