شعر و انقلاب؛ گفتگو با سی‌تن از شعرای انقلاب اسلامی

دانلود و خرید شعر و انقلاب؛ گفتگو با سی‌تن از شعرای انقلاب اسلامی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود   شعر و انقلاب؛ گفتگو با سی‌تن از شعرای انقلاب اسلامی  نوشته  محمدحسن  زورق  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

hunter
شهید حاج قاسم سلیمانی: والله والله والله از مهمترین شئون عاقب‌بخیری؛ رابطه قلبی، دلی و حقیقی ما با این حکیمی است که امروز سکان انقلاب اسلامی را به دست دارد... در قیامت خواهیم دید مهمترین محور محاسبه اینه.
Shayan Etemad
تبعیت از هیچ راهی لازم نیست،راه راه خداست، نه ایلام نه مسیح نه یهود،به خود آ تا به خدا برسی،توب باش و انسان،همین،هرکسی که برای اعتقادش جونش رو میده محترمه ولی دلیل بر درست بودن اعتقادش نیست،اون عضو القاعده هم که با جت میره تو برج به خاطر اعتقاداتش میره ولی اعتقادش درسته؟ البته به نظر من داعش و القاعده کاملا طبق قرآن پیش میرن و مسلمون تر از خیلیا هستن،ولی من میگم همش اشتباه هست،دیانت تازیانه ایست برای به یوغ کشیدن افراد جاهل،والسلام
زهرا سادات
با اطمینان میگم کاربر۱۳۱۹۳۰۰ کاربر صدیقه عزیز هستن نمیدونم فقط چرا وبا چه هدفی اصرار داره که چون خودش رهبری رو قبول نداره به دیگران هم نظراتش رو بقبولونه ؟؟؟؟؟؟
فهیمه
۱۳۱۹ اگه واقعا فکر میکنید بن سلمان و رهبر فرقی ندارن، پس یعنی هیچ کدوم رو دقیق نمی‌شناسید. موفق باشید. این بحث به جایی ختم نمیشه.
صفحه قبل۱صفحه بعد