یگانگی با تمامیت هستی

دانلود و خرید یگانگی با تمامیت هستی

۴٫۳ از ۸ نظر
۴٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود   یگانگی با تمامیت هستی  نوشته  اکهارت  تله  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

ماهور
به نقل از نویسنده در مقدمه این اثر: این کتاب مناسب افرادی ست که کتاب « زمینی نو» را چند بار مطالعه کرده اند، عمیقا به آن پاسخ داده اند و تحولات درونی عمیقی را هم تجربه کرده اند. شایسته آن است که ابتدا کتاب زمینی نو مورد مطالعه قرار گیرد.
کاربر ۲۵۱۷۳۰
شما چون باید قبلش یک کتاب دیگه رو مطالعه میکردید 2 ستاره دادید؟؟
mahdi
الان دلیل ۲ستاره دادنتون رو متوجه نشدم؟
mahdi
کتاب خوبیه از نویسنده ای محشر کتاب های دیگه ای از آقای اکهارت تله هست مثل کتاب قدرت حال تمرین نیروی حال کتاب قدرت سکوت سرزمین تازه من که هرچی نویسنده بنویسن میخرم و با جون دل میخونن
mahdi
دقیقا و کاملا موافقتونم.
ابراهیم
کسایی میتونن این کتابو بفهمن که یک۰زجر درونی کشیده باشن مثل شکست ناامیدی تنشهای خانوادگی که البته این زجر طولانی بوده باشه ودیگه غیر قابل تحمل دو۰دنبال یک راه حل اساسی برای پایان این زجر باشن۰ عمق کتاب بسیار بالاست وبه نظرم هر خواننده ای نمیتونه با اکهارت توله ارتباط برقرار کنه۰ به شخصه پاسخ بسیاری از سوالاتم رو در مقوله خود شناسی درآثار اکهارت توله یافتم۰
پیام
از کتاب‌هایی که خط به خط آن بر دل می‌نشیند. با ترجمه‌ای روان و مناسب. کتابی که به یادمان می‌آورد واقعیت زندگی، اکنون، خودمان و ... چیستند و چرا فراموش شده‌اند.
Dexter
خیلی عالی بود ، بسیار لذت و استفاده بردم از مطالعه ی این کتاب. علی رغم عالی بودن محتوای کتاب ،خوانش کتاب کمی سخت به نظر می رسه که به خاطر ترجمش هست. ولی در کل قابل مطالعه هست. همچنین مطالب کتاب گاهی کمی پیچیده می شن که نیاز هست جملات آرام تر خونده بشن تا مفاهیم به درستی درک بشه(که واقعا ارزش مطالعه ی آرام و با دقت رو داره). مطالب این کتاب اگه در زندگی روزمره مورد اجرا قرار بگیره ، تحول اساسی در رفتارهای انسان ایجاد می کنه و توانایی تحمل مشکلات و غلبه بر اونها رو به ارمغان میاره. منتها باید عمل بشه. یکی از مطالب اساسی که در این کتاب مطرح می شه ، این هست که خودمون رو از اشکال ، از فضا ، زمان و مکان خارج بدونیم ، خودمون رو با اشکال یکی ندونیم چون ما آگاهی هستیم و آگاهی در چهارچوب شکل قرار نمی گیره. این وابستگیِ نفس ماست که طالب شکل هاست و همین باعث بروز مشکلات برای انسان می شه‌. انسانی که خودش رو ذهن و نفس خودش ندونه و خود رو آگاهی بدونه که در پشت همه ی صورت ها قرار داره به این توانایی می رسه که از بالا به مسائل نگاه کنه و بهترین عملکرد رو داشته باشه. تُله در این کتاب اعتقاد داره ما دو هدف داریم ، هدف اصلی که همون جدا کردن خودمون به عنوان آگاهی از اشکال هست و هدف ثانویه که بقای جسم و زندگیمون هست. در این کتاب توضیح می ده که چه طور هم وابسته به اَشکال و صورت های دنیا نباشیم و هم در دنیا خوب زندگی و تلاش کنیم.
melissa
سلام کتاب رو الان خریدم ولی دانلود نشد
صفحه قبل۱صفحه بعد