تا شهادت

دانلود و خرید تا شهادت

۴٫۹ از ۲۱ نظر
۴٫۹ از ۲۱ نظر

برای خرید و دانلود   تا شهادت  نوشته  گروه نویسندگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Peyvand
اگر شهید نشوم، میمیرم ... (حاج عباس عبداللهی )
0
🌸👧🌸
واقعا لازمه به خودمون یادآوری کنیم که خداوند از گناه های بندگانش بزرگتره و رحمتش از غضبش پیشی گرفته. خدواند نعمت بزرگی به نام ``توبه`` به بندگانش عطا فرموده ؛ هیچکدوم از ما حق نداریم درِ توبه رو به روی خودمون یا دیگران ، بسته بدونیم... در کل موضوع ، موضوعِ خوبی بود،از مطالعه ی این کتاب راضی ام اما یه ستاره کم دادم چون می تونست نگارش بهتری داشته باشه!
ظاهری
حتما حتما بخونید اللهم الزنا توفیق الشهاده
گمنام
اللهم ارزقنا اشتباه تایپی داری عزیزم
گمنام
خیلی عالی اثر گذار / خدا رو شکر توفیق خواندن این کتاب رو نصیب من کرد / اشک انسان رو بارها جاری میکنه/ هر کس از گناه واقعا خسته شده این کتاب رو پیشنهاد میکنم/ ای کاش بعد از جریان حُر داستان توبه آیت الله جهانگیر خان قشقایی رو نقل میکردند ؛ مطربی که آیت الله شد/روح ما بایاد شهدا شاد ⚘اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⚘
سادات
قسمت مربوط به «سید پا برهنه» (شهید میرافضلی) خیلی برام ماندگار بود. در کل ارزش وقت گذاشتن داره.
کاربر ۱۱۵۹۶۷۵
کتاب تاشهادت ، کتاب جالب و مفیدی بود.که انسان را به فکر فرو میبرد.این کتاب مخصوصا برای کسانی که در دوراهی تحول معنوی قرار دارند یا آنهایی که روزی در مسیر غیر مستقیم بودند بسیار جالب خواهدبود.
الهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
کتاب عالی بود.انسان امیدوار می شود.🤲انشاالله کتاب را بخوانید.هیچ وقت برای توبه دیر نیست.هر لحظه که انسان گناهکار پشیمان شود مسیر الهی باز است.
کاربر ۲۲۴۸۱۸۲
عالی و تأثیر گذار هست من خیلی از این کتاب خوشم اومد
کمترین
عالی بود
کاربر ۲۱۲۱۶۴۹
سلام‌ کتاب واقعا زیبایی از توبه انسان هاست خیلی جذاب است
صفحه قبل۱۲صفحه بعد