دانلود کتاب صوتی چگونه صحبت کنیم تا هرکسی را تحت تاثیر قرار دهیم؟ با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی چگونه صحبت کنیم تا هرکسی را تحت تاثیر قرار دهیم؟ اثر آنتونی رابینز

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه صحبت کنیم تا هرکسی را تحت تاثیر قرار دهیم؟

۳٫۵ از ۸۲ نظر
۳٫۵ از ۸۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه صحبت کنیم تا هرکسی را تحت تاثیر قرار دهیم؟  نوشته  آنتونی رابینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه صحبت کنیم تا هرکسی را تحت تاثیر قرار دهیم؟

کتاب صوتی چگونه صحبت کنیم تا هرکسی را تحت تاثیر قرار دهیم؟ نوشته آنتونی رابینز است. کتاب چگونه صحبت کنیم تا هرکسی را تحت تاثیر قرار دهیم؟ به تأثیر نفوذ کلام بر انسان‌ها در جهت رسیدن به موفقیت پرداخته است و آدم‌های مختلف را با هم مقایسه می‌کند.

درباره کتاب چگونه صحبت کنیم تا هرکسی را تحت تاثیر قرار دهیم؟

تا به حال با خودتان فکر کرده‌اید چرا بعضی آدم‌ها خوش‌شانس‌تر از دیگران هستند؟ چه اتفاقی می‌افتد که بعضی در کسب و کار و زندگی‌شان به موفقیت‌‌های بزرگ می‌رسند؟ چه اتفاقی در یک کسب و کار می‌افتد که کارمندان کارفرما را دوست دارند و با رقبت برای او کار می‌کنند؟ چطور بعضی می‌توانند فرزندانشان را خوب تربیت کنند؟ چطور کسب و کارشان را گسترش می‌دهند و بزرگ می‌کنند.

آنتونی رابینز در این کتاب توضیح می‌دهد دلیل موفقیت این افراد توانشان در گفت و گو و راضی کردن دیگران است. در این کتاب یاد می‌گیرید چطور دیگران را راضی کنید. 

شنیدن کتاب چگونه صحبت کنیم تا هرکسی را تحت تاثیر قرار دهیم؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال موفقیت در زندگی هستند پیشنهاد می‌کنیم.

درباره آنتونی رابینز

آنتونی رابینز نویسنده، سخنران، مربی و بازیگر آمریکایی است. او که یکی از مشهورترین نویسندگان و سخنرانان انگیزشی در جهان است، اصرار دارد به جای سخنران انگیزشی، مربی منتهای کارایی نامیده ‌شود. آنتونی رابینز در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰ در شمال هالیوود در کالیفرنیا در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمد. علاوه بر گرفتاری‌های مالی، بر اثر پرخوری، بیش از صد و بیست کیلوگرم وزن داشت، و به علت چاقی، دچار تنبلی، بی‌حالی و خواب‌آلودگی شده‌بود. اما در عین فقر و فلاکت، رویاها و آرزوهای جاه‌طلبانه‌ای داشت. اما در نهایت تصمیم گرفت با چاقی خود مبارزه کند. بدون استفاده از رژیم غذایی و عمدتا با شیوه‌های روانشناسی و کنترل فکر و ذهن و در مدت کمتر از دوماه پانزده کیلوگرم از وزنش را کم کرد. به همین ترتیب او توانست در بقیه‌ی زندگی‌اش هم به آرزوهایش برسد.

شهرت آنتونی رابینز در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت است، کتاب‌های «قدرت نامحدود» که در سال ۱۹۸۷ منتشر شد و کتاب «به سوی کامیابی» که در سال ۱۹۹۴ منتشر شده است از شناخته شده‌ترین کتاب‌های او در ایران است. علاوه بر این آنتونی رابینز در سال ۱۹۹۱ بنیادی غیرانتفاعی را به‌وجود آورد که هدف آن، کمک به کودکان عقب مانده، افراد بی‌خانمان، سالمندان و زندانیان است.


معرفی نویسنده
عکس آنتونی رابینز
آنتونی رابینز
آمریکایی | تولد ۱۹۶۰

تونی رابینز یا آنتونی جی رابینز نویسنده کتاب‌های موفقیت و سخنران انگیزشی در ۲۹ فوریه سال ۱۹۶۰ در شمال هالیوود متولد شد. او در یک خانواده فقیر کودکی خود را گذراند. برای آنتونی رابینز مواجهه با مشکلات از کودکی با جدا شدن والدینش آغاز شد و شدت فقر برای او و خانواده‌اش به حدی بوده که حتی جشن‌های معمول کریسمس یا روز شکرگزاری را مانند روزهای دیگر می‌گذراندند زیرا توان مالی کافی برای خرید ملزومات را نداشتند.

نظرات کاربران

کاربر ۲۴۲۹۳۴۳
۱۴۰۰/۰۶/۳۰

به نظرم به دلیل گویندگی خوب تونستم 2 ساعت رو به سخنرانی گوش کنم وگرنه کاربردی نبود

کاربر ۵۱۸۴۸۳۲
۱۴۰۱/۰۷/۱۷

کاش کتاباپولی نبود

کاربر ۱۹۲۳۹۵۳
۱۴۰۱/۰۱/۱۲

فقط صوت گوینده‌اش اگر کمی نرم تر باشه بیشتر بدل میشینه

Gisoo
۱۴۰۱/۰۸/۰۲

گویندگی اش واقعا عالی بود بی نهایت لذت بردم مطلب هم جالب بود و نکات خوبی داشت دو ساعت انگار در سمینار آنتونی رابینز هستید ارزش وقت گذاشتن داشت

کاربر ۲۲۱۶۰۵۵
۱۴۰۱/۰۸/۲۳

نکات کاربردی دارد.ولی برخی نکاتش هم کاربردی نیست

کاربر ۳۳۰۸۵۳۰
۱۴۰۱/۰۹/۲۷

از متن و گویندگی لذت بردم و خیلی برام کاربردی بود .لطفا ایشون رو برای گویندگی تمامی کتابهای تونی رابینز انتخاب کنید .

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱۰٫۳ مگابایت
زمان۰۲ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱۰٫۳ مگابایت