با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو اثر دارن هاردی

دانلود و خرید کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو

۴٫۱ از ۷ نظر
۴٫۱ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی نویسنده
عکس دارن هاردی
دارن هاردی
آمریکایی | تولد ۱۹۷۱

دارن هاردی در ۱ فوریه‌ی سال ۱۹۷۱ در کشور آمریکا به دنیا آمد. برخلاف تصوری که از زندگی افراد ثروتمند داریم، او در یک بهشت که همه چیز برای او حی و حاضر باشد، زندگی نمی‌کرد. وقتی که دارن فقط هجده‌ماهه بود، مادر او تصمیم گرفت تا از همسرش جدا شود، فرزند خردسالش را ترک کند و به دنبال زندگی و رویاهای خودش برود. خوشبختانه پدر دارن فردی مسئولیت‌پذیر بود که حضانت و مسئولیت پسرش را پذیرفت و او را پرورش داد.

دارن تا حد زیادی خودش را مدیون طرز فکر پدرش می‌داند. پدر او سخت‌گیری نمی‌کرد، قانون‌های طاقت‌فرسا برای او نمی‌گذاشت، از او عالی‌ترین نمرات را طلب نمی‌کرد و از دارن توقع پسری را نداشت که همیشه در حال درخشش باشد. به طبع این طرز تفکر و عشقی که پدرش به دارن می‌داد، این پسر دوران کودکی و نوجوانی را بدون واقعه‌ی خاص دیگری گذراند، هیچوقت به مصرف مواد مخدر روی نیاورد و تمام تلاشش را برای یافتن اهداف واقعی خودش کرد.

تاثیر دیگری که پدر دارن هاردی با طرز فکر خود بر زندگی پسرش گذاشت مربوط به جملاتی بود که بر زبان می‌آورد. یکی از باورهای جالب پدر دارن این بود که «هیچ اهمیتی ندارد شرایط چه‌قدر سخت است، دیگران چه‌قدر مستعدتر و دانشمندتر از تو هستند یا چه‌قدر سابقه‌ی کار بیشتری نسبت به تو دارند! تو هنوز هم می‌توانی تمام تلاشت را بکنی! به بیشترین حد ممکن مطالعه کن، خودت را به چالش بکش و ببین که تو جلوتر از همه هستی! پس استثنایی باش!»

این طرز فکر و جملات انگیزه‌دهنده‌ی پدر دارن بود که او را مصمم می‌کرد تا درست‌ترین و مناسب‌ترین تصمیم را درمورد خود و زندگی‌اش بگیرد. دارن در اوایل جوانی پا به دانشگاه گذاشت، اما همچون دیگر نوابغ و رهبران تاثیرگذار خیلی زود فهمید که دانشگاه راهی نیست که او را به خواسته‌ها و اهدافش برساند. بنابراین تنها یک ترم را در دانشگاه به اتمام رساند، بعد از آن قید تحصیل دانشگاهی را زد و وارد بازار کار شد.

دارن در هجده‌سالگی کسب و کار نوپای خود را پی‌ریزی کرد. دارن در تولد نوزده‌سالگی‌اش بود که به درآمدی شش برابر یک کارمند عادی در آمریکا رسید و در طول ۵ سال کار و مداومت به درآمد یک میلیون دلاری در سال دست پیدا کرد. او در این سال‌ها به کسب و کارها و مدیران مشاوره‌ می‌داد تا کسب و کار خود را بهبود بدهند.

شهرت دارن هاردی در ایران به جهت کتاب‌های انگیزشی است و از هر کتاب او ده‌ها ترجمه‌ی مختلف در بازار وجود دارد. اغلب کتاب‌های دارن هاردی به افراد در افزایش بهره‌وری، از بین بردن عادات منفی، خلق عادات مثبت، تغییر باورها و نگرش درمورد کار و زندگی، افزایش درآمد، فروش و نکات مدیریتی کمک می‌کنند. البته ناگفته نماند که به گفته‌ی بسیاری از مخاطبان این کتاب استراتژی‌های مفیدی را در اختیارشان قرار داده که آنها توانسته‌اند با استفاده از این استراتژی‌ها کسب و کارشان را زیر و رو کنند.

معرفی کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو

کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو نوشته دارن هاردی نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی است. این کتاب یک راهنما است که به شما کمک می‌کند به خواسته‌ها و اهدافتان نزدیک‌تر شوید. اساس این کتاب بر پایه برنامه‌ریزی برای زندگی است.

درباره کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو

قطعا هر کدام از ما حداقل یک‌بار اول سال تصمیم گرفته‌ایم تا برای سال جدید برنامه‌ریزی کنیم تا به اهدافمان برسیم و یک سال فوق‌العاده را برای خودمان بسازیم. اما در حالت خوش‌بینانه، تنها چندماه طبق برنامه پیش رفته‌ایم و درنهایت به روال همیشگی برگشته‌ایم.

دارن هاردی که سال‌ها سابقه‌ی موفق مدیریت دارد، در کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو به ما می‌گوید که برای برداشت، تنها وجود بذر کافی نیست. بلکه باید زمین را شخم زده، آب‌رسانی کنیم و صبر داشته باشیم. به این معنی که موفقیت بدون برنامه‌ریزی و اجرا امکان پذیر نیست. در واقع همین مساله‌ است که تفاوت‌ها را ایجاد می‌کند.

دارن هاردی ناشر سابق مجله موفقیت در مورد کتاب بهترین سال زندگی تو می‌گوید: ‌در این کتاب به شما نشان می‌دهم در چند ماه به چیزی برسید که بقیهُ مردم در یک عمر به آن می‌رسند. چنانچه انگیزه و شوری فراوان برای بازطراحی آیندهُ خود دارید، این برنامه برای شماست. هر وقت از من دربارهُ اولین مهارت برای رسیدن به موفقیت می‌پرسند فوراً جواب می‌دهم: توانایی برای مشخص کردن، پی گیری کردن و رسیدن به هدف‌های بزرگ. این کتاب را دنبال کنید تا شما هم با این فرمول به سمت به واقعیت رساندن رویاهای بزرگ و اهداف هیجان‌انگیزتان حرکت کنید. وقتی خواندن این کتاب را شروع کنید، زندگی، دیگر هیچ‌وقت مثل قبل نخواهد شد.

وقتی فرد بتواند مهارت تعیین هدف را یاد بگیرد، از هر کسی که می‌شناسد موفق‌تر، شادتر و ثروتمندتر خواهد شد. نوشتن اهداف برای شما مثل نقشه راه است. وقتی نقشه راه داشته باشید، حتی اگر در مسیرهای پُر پیج و خم قرار بگیرید به راحتی مسیر خود را پیدا می‌کنید. این نقشه به شما کمک می‌کند تا با سرعت بیشتری به سمت چیزی که می‌خواهید حرکت کنید.

شنیدن کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو را به تمام علاقه‌مندان به تغییر زندگی و پیشرفت پیشنهاد می‌کنیم.

درباره دارن هاردی

دارن هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است او تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت بود که یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها «اثر مرکب» است.

بخشی از کتاب بهترین سال زندگی تو

مردم اغلب از من می‌پرسند که هنگامی که با تعداد زیادی از کامیابان بزرگ امروزی آشنا می‌شوم و مصاحبه می‌کنم، معمولاً چه ویژگی‌هایی مشاهده می‌کنم. سریعاً جواب می‌دهم، چون این ویژگی مشترک تقریباً در صددرصد آن‌ها وجود دارد. دو استراتژی که تقریباً توسط همه کامیابان پیروز به کار گرفته شده است، این‌ها هستند:

1.تعهد سفت‌وسخت به آموزش مستمر

2.۲. اهداف نوشته‌شده روشن که برنامه‌های خاصی برایشان چیده شده است تا به هدف برسند.

خوب، در اینجا سوالی از شما می‌پرسم: اگر بدانید که اختصاص دادن چند ساعت می‌تواند نتایج شما را که در زندگی‌تان به دست می‌آورید، ده برابر کند. و اگر می‌دانستید نتایجی که همتایانتان یا رقیبانتان با نوشتن بر روی کاغذ به دست می‌آورند ده برابر نتایجی است که شما به دست می‌آورید آیا این کار را نمی‌کردید؟ جوابش ساده است اما گفتنش از انجام دادنش آسان‌تر است.

بگذارید مزایای جذابی را که داشتن اهداف طراحی‌شده روشن به شما می دهد، مشخص کنم.

مزایای محشر مرتبط به سرعت

مهم نیست که چه سابقه‌ای دارید، تحصیلاتتان چیست و تا چه حد موفق هستید اگر بر مهارت‌ها و فرایندی که به شما نشان می‌دهم، تسلط یابید و ماهر شوید شما می‌توانید با داشتن این مهارت‌ها فوراً به مزیت سرعت دست یابید و سریع‌تر از سایر افرادی باشید که در اطرافتان هستند. شما می‌توانید به چیزی بیشتر از پتانسیل بزرگی که در وجودتان است دست یابید و در طی یک مدت کوتاه به موفقیت بیشتری دست یابید که قبلاً تصورش را نمی‌کردید.

من افراد زیادی را دیدم که هوش متوسطی داشتند ولی از آدم‌های نابغه جلو زدند. آن‌هایی که مهارت هدف‌گذاری موثر و موفقیت را می‌آموزند، ثروتمندتر، موفق‌تر و شادتر از نوابغی می‌شوند که واقعاً نمی‌دانند چه چیزی از زندگی می‌خواهند.

حرفی که الان می‌زنم حق است ولی ممکن است کمی توهین‌آمیز باشد: هرکس هرچقدر هم که نابغه باشد در یک کشور خارجی بدون یک نقشه گم می‌شود. حتی یک آدم خنگ هم به مقصد سریع‌تر می‌رسد اگر مقصدی داشته باشد و نقشه را دنبال کند. نقشه‌ای از جایی که می‌خواهید بروید داشته باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Sama
۱۴۰۰/۰۳/۲۹

برای ۱ساعت ۱۵تومان 😐

reihane
۱۴۰۱/۰۳/۱۷

به نظرم کتاب اثر مرکب از این نویسنده محشره ولی این کتاب به زیبایی تاثیرگذاری اون نیست

مهران ثناگر
۱۴۰۱/۰۱/۰۹

کتابای دارن هاردی همشون معرکه است.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۹٫۴ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۹٫۴ مگابایت