دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو با صدای محسن زرآبادی‌پور | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود و خرید کتاب صوتی هنر رزم

در هر نبرد پیروزی خود را قطعی کنید

۴٫۰ از ۱۷ نظر
۴٫۰ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هنر رزم  نوشته  سون تزو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی هنر رزم

کتاب صوتی هنر رزم نوشته سون تزو، این کتاب به شما یاد می‌دهد در هر نبرد پیروزی خود را قطعی کنید و بتوانید از دیگران پیشی بگیرید. این کتاب در قرن ششم میلادی نوشته شده است. 

درباره‌ کتاب صوتی هنر رزم

سون تزو، ارتشیار و نویسنده‌ چینی کتاب هنر رزم در قرن ششم پیش از میلاد دست به نوشتن این کتاب زد. در سال ۱۷۲۲ به فرانسوی ترجمه شد و در اروپا نیز مشهور و شناخته شد. اما این کتاب همچنان جز مهم‌ترین کتاب‌هایی است که در زمینه مدیریت میدان جنگ، استراتژی‌های جنگی و آرایش‌های جنگی سپاه نوشته شده است. هرچند که از آموزه‌های کتاب هنر رزم در زمینه‌های مدیریت، سیاستمداری و موفقیت در کسب و کار هم استفاده می‌شود. سون تزو در کتاب هنر رزم که در سیزده فصل نوشته شده است به مسائل مختلفی از جمله نقش قوی فرمانده، آرایش جنگی، راه‌هایی برای فریب دادن دشمنان، حمله‌ی مدبرانه و شناسایی نقاط قوت و ضعف می‌پردازد.

افسران آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم ، این کتاب را مطالعه می‌کردند. ژاپنی‌ها برای دهه‌های متوالی به خواندن و آموزش دقیق آن پرداخته‌اند و گفته می‌شود که افسران چینی در قرن بیستم آن را از حفظ می‌دانستند. اما امروز این کتاب به دست‌مایه مدیران بدل‌شده و یکی از پرفروش‌ترین کتاب در زمینه مدیریت و کسب‌وکار است.

در سال‌های اخیر، آموزه‌های این کتاب وارد دنیای مدیریت شده و به‌سرعت نیز فراگیر شد تا جاییکه ال ریس و جک تروت، دو تن از بزرگان بازاریابی جهان، کتابی را تحت عنوان جنگ بازاریابی منتشر نمودند. آنان در کتاب‌شان با اشاره به گفته‌های تزو دستورالعمل‌هایی را برای مدیران بازاریابی پیشنهاد دادند.

در کتاب هنر رزم اشاره می‌شود که ضمن اینکه داشتن استراتژی مناسب، باید به تاکتیک نتیجه‌بخش، قابلیت مانور، ارتباطات قوی، کنترل رفتار سربازان، به‌کارگیری افسران آموزش‌دیده، داشتن ارتش قوی و منسجم و بالاخره اجرای به‌موقع تنبیه‌ها و تشویق‌ها نیز توجه داشت تا به نتیجه مطلوب رسید.

شنیدن کتاب هنر رزم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب هنر رزم شما را در هر تصمیمی پیروز می‌کند. 

درباره‌ سون تزو

سون‌تزو زاده ۵۴۴ پیش از میلاد است. او را هم دوره با اندیشمند بزرگ، کنفوسیوس می‌دانند. سون تزو نویسنده و جنگاوری معروف بود و کتاب مشهورش، هنر رزم از غنی‌ترین کتاب‌های ادبیات چین است. مائو تسه دونگ و ژوزف استالین نیز در زمان جنگ، هردو این کتاب را مطالعه کرده بودند. مرگ او در سال ۴۹۶ پیش از میلاد اتفاق افتاده است.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

mahdi
۱۴۰۱/۰۳/۰۵

از نظر گویندگی کتاب عالیه ایرادش اما،کم بودنشه متن کتاب رو نخوندم هنوز ولی میدونم خوندنش بیشتر از ۸۷ دقیقه وقت میبره، البته ترجمه هایی که من دیدم،پس یا اونا اضافه هستن یا این خلاصه از بینهایت گوش دادم و ممنون از طاقچه

رهگذرِ دنیا
۱۴۰۲/۰۳/۰۶

"اگر خودت و دشمنتو خوب بشناسی نتیجه صد نبرد هم تو رو نمیترسونه. اگر خودتو بشناسی ولی از دشمنت غافل بشی برای هر پیروزی که بدست میاری یک شکست هم به تو تحمیل میشه. اگر نه خودتو و نه دشمنتو بشناسی در

- بیشتر
karimi7221
۱۴۰۱/۱۲/۱۹

من واقعا نفهمیدم کتاب جنگی بود یا موفقیت و خودیاری!

کاربر ۴۸۷۴۲۰۶
۱۴۰۱/۰۷/۲۰

"هجوم یک ارتش فاتح مثل آبی ست که با قدرت مهارنشدنی از عمق زمین میجوشد" کتاب جذاب و شنیدنی بود صدای دلنشبن گوینده و لحن حماسیشون باعث جذابیت بیشتر میشد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۱٫۹ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۱٫۹ مگابایت