با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر رزم

دانلود و خرید کتاب صوتی هنر رزم

در هر نبرد پیروزی خود را قطعی کنید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هنر رزم  نوشته  سون تزو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هنر رزم

کتاب صوتی هنر رزم نوشته سون تزو، این کتاب به شما یاد می‌دهد در هر نبرد پیروزی خود را قطعی کنید و بتوانید از دیگران پیشی بگیرید. این کتاب در قرن ششم میلادی نوشته شده است. 

درباره‌ کتاب صوتی هنر رزم

سون تزو، ارتشیار و نویسنده‌ چینی کتاب هنر رزم در قرن ششم پیش از میلاد دست به نوشتن این کتاب زد. در سال ۱۷۲۲ به فرانسوی ترجمه شد و در اروپا نیز مشهور و شناخته شد. اما این کتاب همچنان جز مهم‌ترین کتاب‌هایی است که در زمینه مدیریت میدان جنگ، استراتژی‌های جنگی و آرایش‌های جنگی سپاه نوشته شده است. هرچند که از آموزه‌های کتاب هنر رزم در زمینه‌های مدیریت، سیاستمداری و موفقیت در کسب و کار هم استفاده می‌شود. سون تزو در کتاب هنر رزم که در سیزده فصل نوشته شده است به مسائل مختلفی از جمله نقش قوی فرمانده، آرایش جنگی، راه‌هایی برای فریب دادن دشمنان، حمله‌ی مدبرانه و شناسایی نقاط قوت و ضعف می‌پردازد.

افسران آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم ، این کتاب را مطالعه می‌کردند. ژاپنی‌ها برای دهه‌های متوالی به خواندن و آموزش دقیق آن پرداخته‌اند و گفته می‌شود که افسران چینی در قرن بیستم آن را از حفظ می‌دانستند. اما امروز این کتاب به دست‌مایه مدیران بدل‌شده و یکی از پرفروش‌ترین کتاب در زمینه مدیریت و کسب‌وکار است.

در سال‌های اخیر، آموزه‌های این کتاب وارد دنیای مدیریت شده و به‌سرعت نیز فراگیر شد تا جاییکه ال ریس و جک تروت، دو تن از بزرگان بازاریابی جهان، کتابی را تحت عنوان جنگ بازاریابی منتشر نمودند. آنان در کتاب‌شان با اشاره به گفته‌های تزو دستورالعمل‌هایی را برای مدیران بازاریابی پیشنهاد دادند.

در کتاب هنر رزم اشاره می‌شود که ضمن اینکه داشتن استراتژی مناسب، باید به تاکتیک نتیجه‌بخش، قابلیت مانور، ارتباطات قوی، کنترل رفتار سربازان، به‌کارگیری افسران آموزش‌دیده، داشتن ارتش قوی و منسجم و بالاخره اجرای به‌موقع تنبیه‌ها و تشویق‌ها نیز توجه داشت تا به نتیجه مطلوب رسید.

شنیدن کتاب هنر رزم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب هنر رزم شما را در هر تصمیمی پیروز می‌کند. 

درباره‌ سون تزو

سون‌تزو زاده ۵۴۴ پیش از میلاد است. او را هم دوره با اندیشمند بزرگ، کنفوسیوس می‌دانند. سون تزو نویسنده و جنگاوری معروف بود و کتاب مشهورش، هنر رزم از غنی‌ترین کتاب‌های ادبیات چین است. مائو تسه دونگ و ژوزف استالین نیز در زمان جنگ، هردو این کتاب را مطالعه کرده بودند. مرگ او در سال ۴۹۶ پیش از میلاد اتفاق افتاده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۱٫۹ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۱٫۹ مگابایت