با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیر خلاق

دانلود و خرید کتاب صوتی مدیر خلاق

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مدیر خلاق  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مدیر خلاق

کتاب مدیر خلاق اثر برایان تریسی را با برگردان تیم ترجمه رادیو مثبت و با صدای مهبد قناعت پیشه گوینده خوش صدا و موفق ایرانی می‌شنوید.

درباره کتاب مدیر خلاق

برایان تریسی در این کتاب به مدیران می‌آموزد که چگونه هر مانعی را از سر راه خلاقیت خود بردارند. تا پله‌های موفقیت را در زمان کوتاهتری بپیمایند.

اگر هنوز به جایگاهی که باید در سازمانتان دست پیدا نکرده‌اید، اگر وقتی کاری را شروع می‌کنید با درهای بسته روبه‌رو می‌شوید و اگر با وجود همه این‌ها توانایی لازم یا کافی را برای تبدیل شدن به یک مدیر خلاق دارید. پس دست به کار شوید. 

فقط باید بدانید یک شبه نمی‌توان راه صد ساله را پیمود اما راه‌هایی وجود دارند که می‌توانند شما را به جای ده سال در یک سال به جایگاهی که دنبالش هستید، برسانند. افراد زیادی هستند که پس از سال‌ها تلاش مستمر هنوز به درصد کمی از آنچه در سر دارند نرسیده‌اند چون موانعی سر راهشان قرار دارد و سد راهشان شده است. مثل قفل‌های رمزداری که رمز آنها را نمی‌دانید.

تریسی مشهورترین سخنران، مشاور و مربی موفقیت در این کتاب صوتی می‌گوید که با پرورش خلاقیت هربار رمز تازه‌ای را کشف خواهید کرد که با استفاده از آن می‌توانید قفل‌ها را با صبر و حوصله باز کنید. او به شما می‌آموزد هرکاری باعث شود وظایف خود را بهتر انجام دهید یعنی خلاقیت.

شنیدن کتاب مدیر خلاق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر دوست دارید به مدیری خلاق و باانگیزه برای کارکنانتان تبدیل شوید راهنمایی‌های برایان‌ تریسی را در این کتاب بشنوید.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
هامان
۱۴۰۰/۰۵/۱۲

برای ۴۶ دقیقه ۲۵ هزار تومن؟ تاسف هم کم میاره

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰۸٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰۸٫۲ مگابایت