با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شامورتی‌بازی جدید نولان

دانلود و خرید کتاب صوتی شامورتی‌بازی جدید نولان

نگاهی به فیلم «تنت» از خلال مولفه‌های تکرار شونده سینمای نولان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شامورتی‌بازی جدید نولان  نوشته  علیرضا حسن‌خانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شامورتی‌بازی جدید نولان

مقاله صوتی شامورتی‌بازی جدید نولان اثری است که با ترجمه علیرضا حسن‌خوانی و صدای آرمان خدادادی منتشر شده است. شامورتی‌بازی جدید نولان یکی از مقالات سینمایی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی شامورتی‌بازی جدید نولان

کریستوفر نولان فیلم‌ساز مهم، بزرگ و محبوبی است که در این چند وقت اخیر نامش دوباره به خاطر اکران فیلم تنت بر سر زبان‌ها افتاده است. او هم مثل هر هنرمندی آثار ضعیف در کانامه‌اش دارد. به عقیده نویسنده این یادداشت، تنت یکی از آثار ضعیف کارنامه نولان است و در این یادداشت تلاش نموده تا با بررسی کارنامه‌ی نولان و قیاس او با خودش و بهترین فیلم‌هایش، از میان مولفه‌های تکرار شونده، به شکل جامع‌تری تنت و نقاط قوت و ضعفش را بازنمایی کند.

مقاله صوتی اگر شامورتی‌بازی جدید نولان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به سینما، مخاطبان این مقاله‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱٫۷ مگابایت