با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه بر تنهایی غلبه کنیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه بر تنهایی غلبه کنیم

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه بر تنهایی غلبه کنیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه بر تنهایی غلبه کنیم

کتاب صوتی چگونه بر تنهایی غلبه کنیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای ندا پوریان می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه بر تنهایی غلبه کنیم

تنهایی موضوعی است که گاهی آن را دوست داریم و گاهی غم انگیز است اما برای هرکسی و در هر شرایطی می‌تواند اتفاق بیفتد. انسان از زمان کودکی بارها با تنهایی از نوع ناخوشایند آن روبه رو می‌شود. در این مقاله خواهید آموخت که چگونه با احساس تنهایی خود کنار بیایید و بر آن غلبه کنید. 

شنیدن کتاب چگونه بر تنهایی غلبه کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های روان‌شناسی و رشد فردی مخطبان این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب چگونه بر تنهایی غلبه کنیم

آخرین باری که همچین احساسی داشتید کی بود؟ همین هفته جاری؟ کدام بخش یا قسمت های زندگی مجدد این حس ایزوله و جدا بودن از دنیا و دیگران را برای شما تداعی می کند؟ اگر جواب همین الان است، در کجا و چه شرایطی با این احساس ناخوشایند مواجه شدید یا می شوید؟ کی با شرایطی مواجه می شوید که گویا کسی در این جهان به شما اهمیت نمی دهد، و یا اصلا گویا نمی توانید با کسی ارتباط برقرار کنید؟

سوال آخر. به نظر خود شما چرا باید با این همه حس بد کنار آمد؟ آیا وقت آن نرسیده از شر تمامی این احوالات ناخوشایند رها شوید؟

باید بدانید این حس مختص شخص شما نیست و میلیون ها نفر با درجات مختلف روزانه با این مشکل روبه رو می شوند. قبل از هر چیز باید بدانید که آیا مشکل واقعا حس تنهایی است یا مورد دیگر. که با دانستن این مورد نیمی از راه درمان را پشت سر خواهید گذاشت.

بسیاری از مواقع فقط می دانیم که دچار مشکلی روحی هستیم ولی ریشه و منشا آن را به راحتی نمی توانیم پیدا کنیم که در این شرایط ابتدا باید به تشخیص بپردازیم. برای درمان و غلبه بر حس تنهایی سه ایده و یا راه حل وجود دارد که زمینه همگی آن ها آشنایی با شاخصه ها و ویژگی های تنهایی است.

“تنهایی” چیزی بیشتر از تنها بودن است، اگر شما کتب و منابع مختلف را برای معنی کلمه “تنهایی” سرچ کنید، متوجه خواهید شد معانی و تعاریف مختلفی برای آن ارائه شده است، اما نوع تنهایی که ما به دنبال آن هستیم و در رابطه با آن صحبت می کنیم متفاوت تر از تعاریف است. جدا بودن از دیگران چه فیزیکی و چه روانی، شخصی بودن تمام کار ها و فعالیت ها و تنها بودن و گوشه گیر بودن در میان جمع و دیگران در شرایطی که با بقیه در ارتباط هستید، بخشی از این تعاریف است. حال که با تنهایی آشنا شدید اجازه دهید به سراغ درمان برویم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۳ مگابایت