دانلود کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف با صدای عابد گلسفیدی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف اثر عابد گلسفیدی

دانلود و خرید کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف

انتشارات:نشر قناری
امتیاز:
۳.۵از ۶ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف

کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف نوشته‌ عابد گلسفیدی است. این کتاب یک رمان جاسوسی است و با صدای نویسنده‌ آن برای علاقه‌مندان به ادبیات جاسوسی منتشر شده است. 

درباره کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف

کتاب سال نو مبارک آقای بیرهوف داستانی پلیسی و جاسوسی و جذاب است که با یک سوال عجیب شروع می‌شود: آیا آمریکا در ماه‌های آینده به ایران حمله می‌کند؟

کتاب سال نو مبارک آقای بیرهوف داستان یک جاسوسو حرفه‌ای و موفق به نام بیرهوف است که در اوج چالش‌های میان ایران و آمریکا در دوران ریاست جمهوری ترامپ به ایران می‌آید تا پاسخ سوالی را پیدا کند که می‌تواند جهان را به یک جنگ فرو ببرد. 

شنیدن کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن سال نو مبارک آقای بیرهوف برای تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی مخصوصا ادبیات جاسوسی جذاب است.  

بخشی از کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف!

چهارشنبه حوالی ۱۱ صبح حسین به ملاقاتم آمد. انگار این پسر هیچ‌چیزش به بقیه نمی‌خورد. حتی وقتی می‌خواهد ملاقات هم بیاید در زمانی غیر از ساعت ملاقات می‌آید.

البته می‌فهمم که این کار را احتمالاً به خاطر به وجود نیامدن حساسیت روی خودش کرد!

- راستی ممنون برای کمکی که کردی. هفته آینده قراره بچه‌های دکتر برن آلمان. ویزای 3 ساله دادن بهشون. هم به بچه‌ها و هم به همسرش! خوب ما از کی بیزینس خودمون رو شروع کنیم!

به زور خندیدم و گفتم:

- فعلاً که منتظر مرگم!

- ای بابا این چه حرفیه! ایران کشور «جون سخت‌هاست» و تو هم تا وقتی اینجایی دراَمانی! اینجا هر سال کلی بلا سر مردم نازل میشه و اینکه با همه این بلاها ما بازم 80 میلیون هستیم، یعنی ما به این راحتی‌ها نابود نمی‌شیم!

این حرفش را به طرز عجیبی باور داشتم. همه دنیا هم بخواهند این ملت را نابود کنند، اینها نابودشدنی نیستند. در سال‌های پس از انقلاب 78 همه دنیا هرکاری از دستشان برمی‌آمد برای نابودی این ملت کردند ولی نشد.

بعدازظهر یک سورپرایز خیلی بزرگ برای من بود!

- سوزانه!

نگران حالم شده بود. به سفارت زنگ زد و وقتی شنید که بستری شده‌ام. سریع خودش را به ایران رسانده بود.

دیدن سوزانه خیلی حالم را بهتر کرد. یک چیزی ته ذهنم به او گره خورده بود و این چند وقت که از نظر ذهنی از هم دور بودیم سردرگم شده بودم.

نظرات کاربران

محا-د.ی.د
۱۴۰۰/۱۰/۲۵

داستان روزمرگی های یک جاسوس آلمانی در تهرانه که می‌تونست جذابیت بیشتری داشته باشه یکنواختی کسالت باری داره داستان اما با خودش معلومات و اطلاعات جالبی رو برای خواننده یا شنونده به همراه داره...

فائقه
۱۴۰۲/۰۲/۳۰

نمیدونم من این کتاب رو تا نصف گوش کردم خیلی هم صبوری کردم ولی متاسفانه از تحمل من خارج بود وچون کلی کتابهای بهتر از این داشتم نصف رها کردم ورفتم سراغ بقیه کتابهام صدای راوی اینقدر یکنواخت وبد بود

- بیشتر
کاربر ۳۰۱۹۲۸۶
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

واقعا مشخص نیست که این کتاب در فضای واقعی نگاشته شده یا تصورات ذهنی است؟ خیلی دور از ذهن است که اسرار یک جاسوس به فاصله تنها سه سال فاش شود

korosh mahruhi
۱۴۰۰/۰۱/۲۳

نویسنده حتی نمیدانسته که بیرهوف یک اسم اصیل آلمانیست نه آمریکایی؟!

زمان

۲ ساعت و ۴۹ دقیقه

حجم

۱۵۴٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۲ ساعت و ۴۹ دقیقه

حجم

۱۵۴٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۲۵,۰۰۰
تومان