با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عالی شو

دانلود و خرید کتاب صوتی عالی شو

راهنمایی ضروری برای زندگی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عالی شو  نوشته  جوزف دیچ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عالی شو

نانوکتاب صوتی عالی شو اثر جوزف دیچ راهنمایی ضروری برای ارتقا فعالیت‌های کاری و لذت کامل از همه‌ لحظات زندگی است. چه به دنبال تقویت فعالیت حرفه‌ایتان هستید چه می‌خواهید هدف و لذت بیشتری وارد زندگی خصوصی‌تان کنید، این چکیده‌کتاب نکات و ترفندهایی دارد که به شما در ارتقا کار و زندگی‌تان کمک می‌کند.

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب‌ها برایتان باز می‌کند. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای ۳۶۰ درجه‌ای از کتاب‌ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می‌دهند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه و مفید از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های جدید آشنا می‌کنند.

 شنیدن کتاب عالی شو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر می‌خواهید در کار و زندگی خود، خوب نه بلکه عالی باشید، حتما پیشنهادهای این کتاب را گوش کنید.

 درباره جوزف دیچ

جوزف دیچ کارشناس مالی، نویسنده و موسس شبکه‌ مالی مشترک‌ المنافع، شرکتی با سرمایه‌ ۱۵۰ میلیارد دلار واقع در بوستون است. او ۹ اثر موفق از جمله اقتباس خانواده‌ آدامز، چشم‌اندازی از پل و پورگی و بس گرشوین تولید کرده است. کتاب عالی شو اولین جوزف دیچ است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۱٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۱٫۷ مگابایت